SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywka dla piłkarza ręcznego !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ! Mam sprawe . Po dłuższej przerwie znów zaczynam trenować handball. Miałem kontuzje kolan i przez ponad półroku zero jakiego kolwiek ruchu,ani treningów ani wf. Do tego jadłem to na co miałem ochotę. Teraz chce poprawić swoją sylwetkę aby powrócić do formy. Będe miał diete z ujemnym bilansem kcal.3 razy w tygodniu trening + raz w tygodniu siłka ogólnorozwojówka. I tu moje pytanie odnośnie odżywki. Nie chodzi mi o żadną kreatyne czy jakiś spalacz, tylko np. coś w stylu isostara.. nie wiem nie mam pojęcia , dlatego tu pisze :)

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): -

Wiek: 15

Waga: 70

Wzrost: 181

Cel cyklu: poprawa estetyki

stosowane już wcześniej suplementy : -

Uprawiane inne sporty: wszystko

stosowane wcześniej spalacze : -

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: -

ilość dni wolnych od kreatyny: -

przewidziane finanse na cykl: dowolne ;]

uwagi i sugestie: -

Staż treningowy: -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Wiek : 15

Narazie to tylko witaminki i zdrowe odzywianie :)

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ,ale mówie ,że nie chodzi mi o żadne białko,gainer,kreta,czy stack. Mówie coś w stylu isostara albo coś.. no kurde nie umie wytłumaczyć ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1091
Jak chcesz poprawić swoją estetykę to izotoniki ci w tym nie pomogą . !
Chodź maximum 3 razy w tygodniu na siłownie ( pon - środ - piątek ) .
Ułóż dietę ! . Po treningu możesz brać odżywkę CARBO .
I tak jak mówił mój poprzednik jakieś Multiwitaminy by się przydały .
Pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale priorytetem jest piłka ręczna - mam 3 razy w tyg. trening a do tego chce 1 w tygodniu siłke :) a carbo nie ma czasem za dużo węgli? bo ja już jestem podlany a chce się tego wyzbyć :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
To kupujesz powerrade do uzupelnienia elektrolitow dobra micha oraz witaminki. Carbo to wegle w roznej postaci :) Nie ograniczaja sie do jednego typu

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli co,mówisz ,że te carbo bd dobre dla mnie ,przy takim wysiłku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Tak, Chociaz najlepszy bylby powerrade ale duzo kasy by wchodzilo ciagle

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Powerade - to zwykły, kolorowy izotonik, nic nadzwyczajnego. Jeżeli szukasz czegoś tym podobnego zakup IsoPlus, IsoFaster, ewentualnie bardziej rozbudowany RedFaster, zawierający także sub. pobudzające itp.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xpand Energized w tabletkach i Xpand zwykły w proszku

Następny temat

Szkodliwe odżywki.

WHEY premium