sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o białku!

Odżywka bialkowa jako posilek po i przedtreningowy

Wysłana -
Witam, przychodze z zapytaniem czy odzywka białkowa moze zastapic bialko potrzebne w posilku potteningowym. Wczesniej jadlem serki wiejskie ale gdy robi sie cieplej kwaśnieją i zaczęły mi sie zwyczajnie nie smakować. Mysle na zakupem jakies bialka wiec moje pytanie czy moze ono zastąpić posilek potteningowy oczywiście wczesniej jadlem jeszcse oprocz samego serka wiejskiego banana. Wiec tutaj pytania czy taki posilek bylby optymalny ew co dołożyć do niego jeszcze.

Drugie pytanie jakie bialko wybrac bo obecnie zastanawiam sie najbardziej nad http://www.sfd.pl/sklep/Optimum_Nutrition_Whey_Gold_Standard_100-opis2268.html.

Waga:68kg
Staż: 9 miesięcy
Obecnie jestem na redukcji

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
jak najbardziej odzywka bialkowa, oparta na WPC to bialko pelnowartosciowe, nawet lepszej jakosci niz te zawarte w serku wiejskim

GOLD to wysoka polka, wiec smialo mozesz go wcinac
Wysłana -
Jak najbardziej, nawet jest to lepsza opcja niż serek wiejski.
Wysłana -
A to jeszcze sie dopytam przy okazji jednej rzeczy vo so treningow brałem jeszcze zwykle bcaa, brać je dalej czy moze zostawic na dni nietreningowe?
Wysłana -
bcaa tylko przed lub w trakcie treningu
Wysłana -
Czyli moge go bez problemu razem z białkiem brac? I czy te 2 rzeczy stracza czy wrzucic na poosilki przed i potreningowe jeszcze jakis owoc?
Wysłana -
po treningu bialko plus wegle, mozna zblendowac np ryz w formie papki.
bcaa 20-30min przedtreningowo minimum 10g
Wysłana -
na przyszlosc pytaj w jednym temacie
Wysłana -
Będę pamiętaj dzięki. Dodatkowe pytanka zrodziły się w miedzy czasie ale postaram się pamiętać :)
Wysłana -
Spoko
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź