SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywka białkowa przy odchudzaniu :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 273
Witam jestem nawy na forum i mam pytanie :)
Czy prze diecie 1000-1200kcal mozna stosowac jakas odzywke białkowa ?
Czytalem w internecie ze przy diecie traci sie rowniez miesnie i ciezko na samych cwiczeniach je utrzymac czy przy treningach 3 razy w tygodniu jakies białko sie zda ?
Dodam iz zalezy mi głownie na utracie kg ale nie kosztem sily czy wielkosci miesni :)
Moj staz na siłowni jest dosc krotki zaledwie miesiac.
Pozdrawiam i prosze o rewa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Wiele osób chcących zmienić swoją sylwetkę wychodzi z założenia, że kształtowanie jej polega na ograniczeniu jedzenia. Z tego też względu osoby te jedzą głodowe ilości kalorii z myślą, iż uzyskają w ten sposób estetyczną sylwetkę. W rzeczywistości postępowanie takie prowadzi tylko i wyłącznie do problemów. Nie tylko z sylwetką i późniejszym brakiem efektów, ale również ze zdrowiem. Powód tego jest prosty. Dostarczając organizmowi mniej kalorii, niż potrzebują organy do prawidłowej pracy, powodujesz problemy z ich funkcjonowaniem. Organizm nie skupia się wtedy na redukcji tkanki tłuszczowej, a na zrzucaniu mięśni i spowolnieniu metabolizmu. Zaburzeniu ulega praca tarczycy, która wpada w niedoczynność. Zaburzenie gospodarki hormonalnej przy odżywianiu się w ten sposób miesiącami doprowadzić może do problemów na całe życie. Wtedy niestety nie zmienisz już swojej sylwetki, a będzie tylko gorzej. Z tego też względu polecam Ci udać się do działu odżywianie i odchudzanie, aby ułożyć sensowną dietę: https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html Moderatorzy i doradcy pomagający tam, zasugerują Ci, w jaki sposób zmienić Twoje odżywianie.

Odżywka białkowa jest suplementem diety, przydatnym w sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie dostarczyć odpowiedniej ilości białka w diecie. Wtedy możemy uzupełnić jego braki w prosty sposób, co przy okazji pomaga nam również w zaspokojeniu ochoty na słodkie. Wśród najlepszej jakości odżywek białkowych polecić Ci mogę:

1. Allnutrition Whey Protein: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Whey_Protein-opis33275.html
2. Berserk Lab's Whey Protein: https://sklep.sfd.pl/Berserk_Labs_Whey_Protein-opis32336.html
3. FitWhey Whey Protein 100 Concentrate: https://sklep.sfd.pl/FitWhey_Whey_Protein_100_Concentrate-opis35684.html



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 100 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3783
Przecież to głodówka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 273
Akurat jestem w sytuacji w ktorej musze troszke stracic kg a jem dosc roznorodne jedzienie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 506 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2942
wiecej sobie krzywdy narobisz przy takiej diecie niz pozytku

zapraszamy do dzialu odzywianie, tam Ci chlopaki wytlumacza dosadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 100 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3783
Może napisz coś więcej o sobie - ankieta, trening itd.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 273
tak mam 16 lat
179 wzrostu 97kg
lekka anemia troszke ponizej normy
przy dawkach zywieniowych np 1500kcal + nawet przy duzej ilosci aerobow problem z gubieniem kg ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 100 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3783
Przy anemii i tej diecie to długo nie pociągniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 293 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4398
Bedziesz mial jojo jak z krakowa do paryza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 273
nie mam anemi mam wyniki troszke ponizej normy ;/
Chce staric kg ale nie miec yo-yo z tego powodu chce rozbudowac miesnie badz je utrzymac
To co sadzisz ogolnie o tym białku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 506 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2942
przede wszystkim - posilki co 3h !

diete 500kcal na minusie albo i na zero na poczatek i stopniowo odejmuj, a nie zadne 1000kcal, tak to spowolnisz swoj metabolizm ze szok.

po co masz sie cieszyc z chwilowych rezultatow (o ile wogole pociagniesz w ten sposob dluzej niz 2 tyg), jesli potem wszystko wroci albo i bedzie gorzej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 273
dwa miesiace temu stosowalem ta diete :) schudlem 8kg potem odeszły mi checi i trzymalem wage ale teraz znow chce leciec z waga ;/
to nie wiem czy to białko bedzie ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch pierwszy?

Następny temat

Pewne pytanie

WHEY premium