SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o białku!

Odżywka białkowa na uzupełnianie brakow w diecie.

Wysłana -
coś czuję że to nie odżywka stanowi problem , tylko braki w temacie odżywiania...
Wysłana -
BenekGrid
coś czuję że to nie odżywka stanowi problem , tylko braki w temacie odżywiania...
a ja po jego temacie w dziale Doping jestem pewien
Wysłana -
Trec Isolate 100 występuje w smaku bananowym? Nie wydaje mi się. Coś kręcisz.
Wysłana -
https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Whey_Protein-opis33284.html 
Wysłana -
https://www.sfd.pl/sklep/Trec_Whey_100-opis32549.html?gclid=EAIaIQobChMIge_U0bOZ2QIVpLXtCh3VOgqoEAYYASABEgKwGvD_BwE mała pomyłka bez isolate w nazwie :)
Wysłana -
a co do wypowiedzi, szkoda ze tu malo kto pomaga kazdy potrafi w wiekszosci krytykowac za to ze ktos jest mniej wiedzacy niz Wy ;)
Wysłana -
uwierz ze nasze doswiadczenie sprawia, ze po pewnych sformulowaniach osob pytajacych, wiemy wiecej, niz zostalo napisane w temacie, co nie oznacza, ze nie chcemy, aby psolzo to w dobrym kierunu i krytyka nie ma na celu tutaj obrazy nikogo, a zwrocenie uwagi na to, ze sam suplement nie jest problemem
Wysłana -
Whey 100 jak najbardziej występuje w tym smaku. Według mnie jest jednym z gorszych jakie piłem. Jeżeli masz probemy po WPC, to spróbuj WPI.
Wysłana -
tak, tak samo jak widze na fb ludzi ktorzy polecają dzieciakom na 1 cykl mete ktora niszczy flaki bez odpowiedniej diety..aby sprzedac..
co do bialka to masz racje, w sklepie mi polecano ze jedno z lepszych bialek niby ten Trec. jednak mam bialka z Sfd, smaki o wiele lepsze rozpuszczalnosc bez porównania lepsza i na szczescie zadnych jazd nie mam po zadnym z smaków, a co do tematu o brzuchu zaczynam krecic aeroby po treningu ok 15min na pulsie ok -100-130 i mam nadzieje ze zejdzie mi ta pozostałość po metce ktora mi jelita przerobiła tylko i naciagla wody.
Wysłana -
To już kwestia gospodarki hormonalnej. Sugeruję wykonać badania w tym kierunku.
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź