SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywka białkowa na uzupełnianie brakow w diecie.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 134 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 36591
coś czuję że to nie odżywka stanowi problem , tylko braki w temacie odżywiania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
BenekGrid
coś czuję że to nie odżywka stanowi problem , tylko braki w temacie odżywiania...
a ja po jego temacie w dziale Doping jestem pewien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Trec Isolate 100 występuje w smaku bananowym? Nie wydaje mi się. Coś kręcisz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 121 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
a co do wypowiedzi, szkoda ze tu malo kto pomaga kazdy potrafi w wiekszosci krytykowac za to ze ktos jest mniej wiedzacy niz Wy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
uwierz ze nasze doswiadczenie sprawia, ze po pewnych sformulowaniach osob pytajacych, wiemy wiecej, niz zostalo napisane w temacie, co nie oznacza, ze nie chcemy, aby psolzo to w dobrym kierunu i krytyka nie ma na celu tutaj obrazy nikogo, a zwrocenie uwagi na to, ze sam suplement nie jest problemem
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Whey 100 jak najbardziej występuje w tym smaku. Według mnie jest jednym z gorszych jakie piłem. Jeżeli masz probemy po WPC, to spróbuj WPI.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
tak, tak samo jak widze na fb ludzi ktorzy polecają dzieciakom na 1 cykl mete ktora niszczy flaki bez odpowiedniej diety..aby sprzedac..
co do bialka to masz racje, w sklepie mi polecano ze jedno z lepszych bialek niby ten Trec. jednak mam bialka z Sfd, smaki o wiele lepsze rozpuszczalnosc bez porównania lepsza i na szczescie zadnych jazd nie mam po zadnym z smaków, a co do tematu o brzuchu zaczynam krecic aeroby po treningu ok 15min na pulsie ok -100-130 i mam nadzieje ze zejdzie mi ta pozostałość po metce ktora mi jelita przerobiła tylko i naciagla wody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
To już kwestia gospodarki hormonalnej. Sugeruję wykonać badania w tym kierunku.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fenix ground zero

Następny temat

Gainer może być?

WHEY premium