SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywka białkowa, najlepsza jakość

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 298 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11202
Cześć, dawno nie kupowalem białka, więc chciałem się zapytać jaka firma wypada teraz najlepiej jakościowo. Ostatnio miałem gold wheya i bylem zadowolony, wczesniej byly sciteci, ale podobno już nie są tak dobre. Nie chce żadne all nutrition, ani sfd bo mam po nich problemy żołądkowe. Cena nie gra roli.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5463
Ja nie mówie że Chiny to szmelc
Ale jak dobrze sobie poszukasz na alibabie to są niektorzy sprzedawcy którzy sprzedadzą każdego whey pod każdym brandem itp. z 1 źródła w idealnych kopiach itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
mazda1996
Cześć, dawno nie kupowalem białka, więc chciałem się zapytać jaka firma wypada teraz najlepiej jakościowo. Ostatnio miałem gold wheya i bylem zadowolony, wczesniej byly sciteci, ale podobno już nie są tak dobre. Nie chce żadne all nutrition, ani sfd bo mam po nich problemy żołądkowe. Cena nie gra roli.


Co w takim razie jadłeś z AN lub SFD i po czym dokładnie masz problemy żołądkowe? jakiego typu były to problemy? Piłeś jak inne ? czy może coś akurat zmieniałeś i z wody przerzuciłeś się np. na mieszanie z mlekiem?

Piłem odżywki białkowe z każdej z w/w firm i mam bogate porównanie, przy żadnych nigdy nie bylo rewolucji i problemów żołądkowych.

Jeżeli jesteś wymagający i kasa nie gra roli , to polecę i tak https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Isolate_Protein-opis33556.html , białko po którym nie spotkałem się by ktokolwiek miał jakieś problemy, praktycznie śladowe ilości ww / cukrów czy fatu, 86% białka przepyszne smaki, rozpuszczalność łyżeczką w szklance nawet , bez użycia shakera. Piję od 2 lat i tylko zmieniam smaki , obecnie malo tego idzie ale było i po 80-100g dziennie. Do tego przetestowany przez wielu znajomych, którym polecałem przerzucic sie np. na taki izolat skoro wydawali tyle samo kasy na jakieś zwykłe wpc z innych firm np. "made in usa"
Wrzucić na próbę nawet sample 2-3 szt po 30g które są też dostępne i sprawdzić, jak masz obawy.

Masz pewność składu, badania wrzucane co jakiś czas na stronę a nie jak odzywki z usa - dopuszczalny błąd w Stanach i często 15-20% mniej białka niż na etykiecie, bo i tak nikt im nic za to nie zrobi. Kupujesz 70% odżywkę a pijesz jak sie okazuje bulka . Od lat nie rozumiem fenomenu Optimum i ich gold standarda w cenie z kosmosu (tak też piłem i to nie raz, gdy miałem to wszystko pod ręką w cenach zakupowych pracując ~10 lat w sklepie z suplami). Jest ok , smaczne ale nie umywa się do Sciteca czy AN (obecnie), ostatni raz piłem z 2,5 r temu może się coś pozmieniało, ale wiadomo to tylko smak ,kwestia gustu wiec nie bede sie rozwodził.

Jeżeli Scitec Ci pasował to od lat jest on w czołówce firm produkujących dobre i pewne odżywki białkowe, o rewelacyjnych liniach smakowych i nic na siłę bym nie zmieniał, to nadal od SFD po Optimum jest tylko odżywka białkowa, uzupełnienie żarcia, a nie magiczny proch od ktorego spodziewamy się czasami cudów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
scitec czy god nadal robią takie same produkty więc jak Ci pasowły to weź ponownie, wiele już stosowałem i po żadnej problemów nie było, czy to mleko czy woda,

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszelkie rankingi nie są miarodajne ;) o jakości nikt ci nie powie bo nikt nic nie wie. Spróbuj na sobie smak, rozpuszczalność, czy nie ma problemów z trawieniem itp. Sprawdź aminogram.


Zmieniony przez - Wasyl__ w dniu 2017-08-10 21:56:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zalezy co kto ma na myśli pod słowem jakość, można wziąć np to samo wpc i je podrasować, dawno dawno temu było takie białeczko jak ostrovia, piny pod samą nakrętkę smaki kiepski, czy vanilia czy czeko ledwo wyczuwalne, a podobno inni producenci od nich brali, dodali jak to się mówi trochę polepszaczy i szło za 2-3 razy wiecej.
Trzeba testować i zobczyć co komu odpowiada.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
jakosc w mojej opinii to zrodlo surowca, a o tym niestety malo sie mowi i stanowi tajemnice handlową. jednak jak ktos juz doswiadczony jest w stosowaniu produktow bialkowych, szybko podlapie z jakim bialkiem ma do czynienia, chocby po wrazeniach organoleptycznych

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nikt Ci nie napisze po.której odżywce bisłkowej nie będziesz miał problemów żołądkowych. W tskiej sytuacji rozsądne wydaje się stosowanie sprawdzonego produktu .

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wg mnie podstawa to powinien być wyszczególniony aminogram. Kolejna opcja to rozpuszczalność, brak rewolucji żołądkowych, oczywiście smak tez jest ważny. Śmiać mi się chce jak ktoś mi mówi ze białko ma działać a nie smakować. Niby co ma działać pytam się !? O jakości surowca i sposobie produkcji i tak się nie dowiemy nic, wiec ten aspekt pozostawiamy. Trzeba testować, próbować i czytać etykiety


Zmieniony przez - Wasyl__ w dniu 2017-08-13 07:45:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5463
QNT. , Olimp, Optimum Nutrition jak nie będzie fake.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Optimum, teraz na internetach dużo podróbek optimum Gold. Także ja bym już tego nie brał sam zapłaciłem prawie 2 paki za podróbę. Weź coś bardziej sprawdzonego jak koledzy na forum Ci polecają. Typu wiem 100 o treca lub c6 od hi teca.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pryszcze po suplementach?

Następny temat

Poprawa pracy mózgu

WHEY premium