SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywka = Opinia - słów kilka o suplach Activlab-u, które stosujesz

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139353

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7518
MUSCLE UP PROTEIN możecie podzielić się swoimi wrażeniami na temat tego produktu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
piję dobrych parę lat Budżetówka, ale robotę robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
De Luxe Whey smak likier wiśniowy - zapach jak po otworzeniu butelki z alkoholem wiśniowym, smak jak lody zabajone :) pyszny ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Nic tylko wsuwać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 74
De Luxe Whey - wiśniowego jeszcze nie miałam, ale niedawno zaczęłam ciasteczko z kremem, smak - bajka ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
próbuj tez masła orzechowego <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
ja próbowałam wszystkich 5 nowych smaków de luxe :) jedno z lepszych białek i smakowo i jakościowo. Rewelacyjne rozpuszczenie, świetna konsystencja - bardzo delikatna, rewelacyjne, intensywne smak. Polecam bo warte swojej ceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 31
Też uważam, że warte swojej ceny. Faktycznie, plus za jakość i jak dla mnie największy plus – za rozpuszczalność. a masło orzechowe wymiata.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmienicie grafika...

Następny temat

Testy - propozycje

WHEY premium