SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywka = Opinia - słów kilka o suplach Activlab-u, które stosujesz

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139061

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 47 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8208
PawelSzEvc
asgard88
1muscle serum Smak: kokos wanilia
Rozpuszczalność bardzo dobra, smak także spoko no i cena świetna a do tego opakowanie zamiast torebki puszka:)

Batony Hight Whey Protein Bar
Cena i smak naprawdę dobry obydwu jakie miałem ale nie milo mnie zaskoczyła data przydatności do spożycia, w obydwu przypadkach juz dawno minęła a batony były zakupione wczoraj i pewnie więcej tego na stoisku mają.






Bardzo cieszy ocena muscle serum Co do batonów to bardzo możliwe, że wynikła po prostu niefortunna pomyłka - gdyby nie daj Boże taka sytuacja miałamiejsce powtórnie - podejdź do chłopaków na stoisku, na pewno zaradzą!



hudini97
suplement breakfast protein o smaku owocow lesnych nie ma nic wspolnego z owocami lesnymi. smierdzi strasznie chemia. powiedzcie mi jak to jesc? w shakerze zostaje mnostwo platkow, w misce jak zrobie to zmywarka nie domywa bo sie tak przykleja mocno. produkt kompletnie nieprzemyslany i strasznie zalatuje chemia. ktos z producentow konsumowal to co wyprodukowal? okropienstwo. straszny smrod i jeszcze gorszy smak. chcialbym sprobowac jak smakuje czekoladowa wersja tego produktu ale niestety magazynierzy z sfd wyslali mi wersje wisniowa takze nie ocenie.



Nie do końca rozumiem zarzut co do płatków... Kupujesz produkt zawierający płatki i masz pretensje, że się nie rozpuszczają czy jak? ja osobiście mieszałem w shakerze widelcem/trzepaczką, wszystko bezproblemowo się rozpuszczało i miałem "deser". CO do aromatu - oczywiście to sprawa subiektywna i przyjmujemy ją z pokorą. Przykro nam, że produkt nie spełnił Twoich oczekiwań, w przyszłości z pewnością zwrócimy baczniejsza uwage na ten smak



jaki tam zarzut:) opinia:) co do tych platkow to nie mam pretensji, po prostu zrobilem tak jak na filmiku robily osoby ktore promowaly ta konkretna odzywke. przed chwila wlasnie rozmieszalem widelcem i wyszlo znacznie lepiej, chyba tak teraz bede przyjmowal ten suplement, nie powiem, ze smak sie zmienil bo niestety pozostal ten sam ale faktycznie konsystencja ulegla poprawie. jeszcze tylko poprawic smak i bedzie ok, bo naprawde z owocami lesnymi nie ma nic wspolnego niestety, a szkoda:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
dzięki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1377
Dzisiaj spróbowałam preparatu przedtrenigowego Kumite. Nie czułam nic, nawet żadnego mrowienia, a kofeiny prawie w ogóle nie spożywam i był to mój pierwszy raz z przedtrenigówką. Mogę nawet powiedzieć, że czułam się gorzej niż zwykle, bo było mi nie dobrze (bo trzeba proszek rozpuścić w 250ml wody, co jest jak dla mnie dużą ilością i wypić pół h przed trenigiem) I z tego powodu walczyło mi się słabiej, nie czułam żadnej pompy, wzrostu wytrzymałości, ani pobudzenia, a nawet miałam wrażenie, że jestem bardziej senna, choć jest tam aż 100mg kofeiny. Na pewno nigdy więcej nie kupię żadnej przedtrenigówki tej firmy. Kupiłam tez batony firmy Activlab i obawiam się, że mogą być równie słabe. Jak ktoś miał doczynienie z batonem Master Bar z 3000 mg kreatyny to poproszę o opinię. Z góry dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
a) brak efektu mrowienia nie jest w żaden sposób wyznacznikiem nieefektywności działania - farmakokinetyka beta alaniny Tak samo jak mrowienie nie oznacza, ze BA działa (dla jasności - BA działa spożywana regularnie i cyklicznie, a nie jedynie doraźnie - w przedtreningówkach)
b) ilośc płynu jest jedynie zalecana, można jak najbardziej uzyć mniejszej ilości wody/płynu jednak musimy wtedy liczyć się z intensyfikacją smaku

Batony to batony, raczej rewolucji treningowych nie można się po nich spodziewać To zdrowszy zamiennik przekąski, w przypadku master bara będący dodatkowo źródłem błonnika i wzbogacony w kreatynę (którą również warto przyjmować c yklicznie bądź stale, jednorazowe bądź doraźne przyjęcie raczej nie będzie powodować jakichkolwiek odczuwalnych efektów). Sam zjadłem paredziesiąt Master Barów i mnie osobiście bardzo smakują i są wyjątkowo atrakcyjne cenowo


Przykto mi, ze Kumite nie spełnił oczekiwań, choć musze przyznac że wyjątkowo mnie to zaskakuje, gdyż jest to jedna z przedtreningówek które oceniam najwyżej na rynku - ma prosty i skuteczny skład, jest bardzo atrakcyjna cenowo, poprawia skupienie (nie tylko dzięki kofeinie - która dzięki Bogu jest tutaj w stosunkowo niskiej dawce jak na przedtreningówki, ale także dzięki dodatkowi adaptogenów - róźeniec górski) i właśnie nie pompuje. Używając przedtreningówki w sportach walki raczej nie powinniśmy oczekiwać zdecydowanie zwiększonego ukrwienia mięśni, gdyż zwyczajnie ogranicza to zakres ruchów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 870
Rozumie ktoś hejt w internecie na temat firmy activlab? Ja sam stosuję ich suplementy i jestem bardzo zadowolony. ZMA świetne działanie, kreatyna mono smak kiwi super, bardzo fajnie czułem jej działanie, rozpuszczalnośc bardzo dobra. Batony proteinowe też super sprawa. Na grupach typu Armia WK jest fala hejtu na temat ActivLab. Niestety zero konkretów bo wszystko tyczy sie tego że smak kiepski, że ktoś miał rozwolnienie po białku, że skład bcaa jest gorszy niż innych firm (nikt nie patrzy na to że w bcaa activlab jest glutamina). Szkoda też że nikt doświadczony się nie wypowiada tylko sami gimnazjaliści z 4 mies stażu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
w 70% azuje na ich suplementacji, szkoda, ze nie maja wiecej produktow prozdrowotnych jak omega, d3, czy innego rodzaju mieszanki adaptogenow

sam nie narzekam, kobieta tez szamie i zadowolona

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 870
Przykłady:
"Znajdź cos lepszego niż ActivLab sama chemia"
"activ lab?... to troche jak kupic gume orbit albo te kolorowe kulki z rynku....:/ no activlab to takie kolorowe kulki"
"Activlab - ch**owizna"
"Bo najtańszy, ale co za tym idzie największy syf
Chyba, ze lubisz jak ci rozrywa dupe na kiblu, to wtedy kupuj w ciemno XD"
"Activlab ogólnie nie polecam znajdź lepszą firme"

szkoda że każdy taki hejter wygląda jakby nigdy nie ćwiczył. Ja to nie wiem czy oni polegają na suplementacji bardziej niż na diecie... Sam teraz bedę składał duże zamówienie z activlab. Jak zaczynałem ćwiczyć w 2012 roku to każdy bazował na activlab i wszyscy chwalili


Zmieniony przez - Xesty109 w dniu 2016-11-12 20:51:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Większość tego typu osób nigdy nie miała styczności z produktami lub kupiła "z drugiej ręki" od znajomych, otwarty, zbrylony, ew. zanieczyszczony mikrobiologicznie - to i przysłowiowy kibel wita aż miło.

Polaczkowe podejście "jak tańsze niż najdroższe na rynku to syf" przebija się wszędzie - od deweloperki, przez motoryzację po spożywkę... Szkoda, że nikt nie zauważa że np część serów biedronki produkuje President czy Galbani - Gorsze bo pod logo biedronki...

Fali hejtu nie przeskoczy nikt, a jeśli mowa o poziomie wypowiedzi grupy wiekowej na poziomie gimnazjum - często sam dobór słów i składnia mówią co nieco o takowym delikwencie, stąd też nie widzę zasadności by rozjaśniać im nadmiernie w czym rzecz bo zwyczajnie - "nie zrozumiom" mówiąc w ich języku,,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4109
Odkopię. Pamiętam jak gdzieś na anglojęzycznych "internetach" znalazłem wypowiedź Jima Stopanniego,że ZMA,by należycie działało powinno być dostarczane w odpowiedniej ilości/proporcjach. Zacząłem szukać na necie i ze zdziwieniem odkryłem,że te wymagania spełnia ZMA z ACtivlabu. Niestety,to w nowszym ma ciut mniejszą zawartość. Poprzednie używałem i byłem bardzo zadowolony. Nowszego nie próbowałem.

Stoppani
Many bogus ZMA products grossly under-dose the zinc and magnesium. A properly dosed ZMA product will provide 30 mg of zinc mono-L-methionine and aspartate, 450 mg of magnesium aspartate, and 10.5 mg of vitamin B6 per dose. In the case of ZMA JYM each capsule provides precisely 10 mg zinc mono-L-methionine and aspartate, 150 mg of magnesium aspartate, and 3.5 mg of B6. With the full 3-capsule dose of ZMA JYM, that’s 30 mg zinc, 450 mg magnesium, and 10.5 mg of B6.

http://jymsupplementscience.com/zma-jym/


Zmieniony przez - Deee w dniu 2017-06-12 23:44:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Bardzo cieszy nas Twoja satysfakcja produktem od Activlab! Zapraszamy do przetestowania innych, z pewnością nie będziesz zawiedziony
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmienicie grafika...

Następny temat

Testy - propozycje

Wiecej