SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywka = Opinia - słów kilka o suplach Activlab-u, które stosujesz

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139331

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 582 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31186
Polecam zma lepiej sie śpi i w niedoborach magnezu jak znalazł wkoncu minerały chelatowane w składzie takze przyswajalnosc bdb

Zmieniony przez - marbex w dniu 3/15/2015 8:53:05 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam stosuje bcaa xtra i zdalem sobie sprawe ze jestescie jedna z ostatnich firm na rynku ktora nadal nie wyrzekla sie aspratamu. Czym sie kierujecie idac wbrew mainstreamowi ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Część produktów nie zawiera go.



IMO badań dotyczących jego szkodliwości, które byłyby całkowicie niezależne, a nie lobbowane przez przemysł cukrowy jest znacznie mniej niż krzyczą sponsorowane "mądre głowy", ilośc wymagana dla uzyskania odpowiedniego stopnia słodkości jest znacznie mniejsza niż np gloryfikowanej ostatnimi czasy stewii, któa prócz tragicznego posmaku - musi być stosowana w znacznie większych ilościach, powoduje reakcję insulinową ustroju, a i nie znamy efektów narażenia na długotrwałe wyższe spożycie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Jem nałogowo dwa bia-u-ka. Na si-u-ę.

Night protein smak orzech

Przy proporcji takiej jak na opakowaniu (30g na 250ml mleka lub jeszcze więcej odżywki) super sprawa, z płatkami kukurydzianymi naprawdę pożywne, może zaspokoić głód. Smak bardzo dobry, choć nie jestem fanem produktów orzechowych to ten jest jak najbardziej spoko i przeciwnie do innych odżywek z każdą porcją smakuje mi coraz bardziej, a nie coraz mniej Konsystencja jest gęsta, może dla zobrazowania powiem, że przez parę dni musiałem pić/jeść swój koktajl proteinowy z płatkami prosto z szejkera (tzn. bez łyżki) i gdy umazałem się białkiem wokół ust to wyglądało jakbym wyszedł właśnie z planu filmu dla dorosłych 8/10 za całokształt.

All day smak truskawka

Tu miałem mieszane uczucia, do momentu w którym odkryłem idealną dla mnie proporcję - 30g odżywki, 200ml mleka, 100g wody. Wszystko koniecznie zimne. I wtedy jest naprawdę super, a nie jestem fanem smaku truskawkowego. Pozostawia bardzo przyjemny posmak w ustach, szejker znika w pół minuty. Tak przygotowanemu białeczkowi daję 7+/10, muszę jednak trochę obniżyć jeśli mam to porównać z oceną, jaką wystawiłem waniliowemu Whey Protein 95, którego jestem absolutnym fanem, bo kocham słodki smak waniliowy. Ale tym którzy lubią truskawkowy - jak najbardziej polecam.


Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2015-09-02 23:00:33

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 671 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6711
Moja osoba natomiast ma przyjemność spożywać BCAA Xtra o smaku truskawki.
Jestem bardzo zadowolony, cena/jakość/działanie zwala z nóg. Jedynym małym minusikiem jest smak (ale czuć gorzkie amino więc jest ok), za to zapach piękny
Polecam wszystkim gorąco!




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
High whey isolate - orzech (włoski). Rozpuszczalność super. Zero problemów gastrycznych. Smak tez odwzorowany dobrze choć osobiście jednak nie pasuje mi on do izolatu. Takie wrażenie orzechowej wody w ustach. Przy wpc lub kazeinie było by mega. Ale jakoś zjem te 1,3kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Dzięki Panowie za opinie, polecam tez inne smaki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
1muscle serum Smak: kokos wanilia
Rozpuszczalność bardzo dobra, smak także spoko no i cena świetna a do tego opakowanie zamiast torebki puszka:)

Batony Hight Whey Protein Bar
Cena i smak naprawdę dobry obydwu jakie miałem ale nie milo mnie zaskoczyła data przydatności do spożycia, w obydwu przypadkach juz dawno minęła a batony były zakupione wczoraj i pewnie więcej tego na stoisku mają.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 47 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8208
suplement breakfast protein o smaku owocow lesnych nie ma nic wspolnego z owocami lesnymi. smierdzi strasznie chemia. powiedzcie mi jak to jesc? w shakerze zostaje mnostwo platkow, w misce jak zrobie to zmywarka nie domywa bo sie tak przykleja mocno. produkt kompletnie nieprzemyslany i strasznie zalatuje chemia. ktos z producentow konsumowal to co wyprodukowal? okropienstwo. straszny smrod i jeszcze gorszy smak. chcialbym sprobowac jak smakuje czekoladowa wersja tego produktu ale niestety magazynierzy z sfd wyslali mi wersje wisniowa takze nie ocenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
asgard88
1muscle serum Smak: kokos wanilia
Rozpuszczalność bardzo dobra, smak także spoko no i cena świetna a do tego opakowanie zamiast torebki puszka:)

Batony Hight Whey Protein Bar
Cena i smak naprawdę dobry obydwu jakie miałem ale nie milo mnie zaskoczyła data przydatności do spożycia, w obydwu przypadkach juz dawno minęła a batony były zakupione wczoraj i pewnie więcej tego na stoisku mają.






Bardzo cieszy ocena muscle serum Co do batonów to bardzo możliwe, że wynikła po prostu niefortunna pomyłka - gdyby nie daj Boże taka sytuacja miałamiejsce powtórnie - podejdź do chłopaków na stoisku, na pewno zaradzą!



hudini97
suplement breakfast protein o smaku owocow lesnych nie ma nic wspolnego z owocami lesnymi. smierdzi strasznie chemia. powiedzcie mi jak to jesc? w shakerze zostaje mnostwo platkow, w misce jak zrobie to zmywarka nie domywa bo sie tak przykleja mocno. produkt kompletnie nieprzemyslany i strasznie zalatuje chemia. ktos z producentow konsumowal to co wyprodukowal? okropienstwo. straszny smrod i jeszcze gorszy smak. chcialbym sprobowac jak smakuje czekoladowa wersja tego produktu ale niestety magazynierzy z sfd wyslali mi wersje wisniowa takze nie ocenie.



Nie do końca rozumiem zarzut co do płatków... Kupujesz produkt zawierający płatki i masz pretensje, że się nie rozpuszczają czy jak? ja osobiście mieszałem w shakerze widelcem/trzepaczką, wszystko bezproblemowo się rozpuszczało i miałem "deser". CO do aromatu - oczywiście to sprawa subiektywna i przyjmujemy ją z pokorą. Przykro nam, że produkt nie spełnił Twoich oczekiwań, w przyszłości z pewnością zwrócimy baczniejsza uwage na ten smak
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmienicie grafika...

Następny temat

Testy - propozycje

WHEY premium