SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywka = Opinia - słów kilka o suplach Activlab-u, które stosujesz

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139372

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Detox - dobry produkt opinia:

https://www.sfd.pl/ActivLab_-_DETOX-t457809.html


BCAA Xtra:

https://www.sfd.pl/ActivLab_-_BCAA_Xtra-t457817.html

Kofeina w kaps

przy 2-3 wykreca bardzo

Kiedys bralem Energon x1000 - tak sobie wspominam

Recovery Drink - imo b dobra opcja po treningowa czuc poprawe regeneracji

Gainery - dobre, dosc slodkie - lubie takie

Bialka - poza whey'em na noc rowniez dobre, whey night nie podszedl mi bo byl za gesty ...

Creashot - super! zrobie kiedys na nim cykl, duzym plusem jest dla mnie super smak grapefruit - pycha, pompa nie zla, rozpuszczalnosc bajka

Master Meal - rosol i grzybow - nie podchodzily mi
pomidorowa super

Bulk - super, choc musze uwazac na wit B12 ktora w skladzie sie znajduje

Hot sport drink - dobry smak

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4516
WHEY AUTHENTIC GAINBODY :
Smak wanilia - masakra,nie da się wypić.
Rozpuszczalność na +
Nie pieni się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
madness recovery drink - supoer sprawa , warto porcje wzbogacic o 5 gram bcaa xtra
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Odnawiamy temat!

Przez ten czas weszło sporo nowych produktów. Jak Wasze opinie na temat produktów Activlab, które stosowaliście?

Zdrowia!

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
ogolnie i szczegolowo mowiac produkty firmy Activlab sa bardzo ciekawe skladowo a wiec sa przydatne i w dobrej cenie! mam w stalej suplementacji cofeine oraz l-carnitine z green tea i jestem bardzo zadowolony!!!

p.s. oferuje swoje cialo jako reklama waszej wspanialej firmy jak co!!!! :D

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2067
Ja osobiście kilka odżywek Activlab zjadłem głównie reduktory..

L-Carnitine Thermo - świetnie sprawdza się podczas treningu, zwiększa potliwość organizmu i sprzyja redukcji. Zawsze wychodziłem mokry z siłowni, nie tylko po aero. No i efekty są!

Thermo Shape Plus - Stosowałem razem z L-Carnitine Thermo - Łagodny spalacz, dobry jako uzupełnienie czegoś mocniejszego na redukcji

Body Fire - Jak dla mnie czysta rewelacja! Ledwo połknę 1 kapsa - od razu ciepełko w środku i mokre czoło. Masa leci na pysk!
Podstawa jeśli chodzi o redukcję!!!

HOT - Stosuję go podczas gry w piłkę i nie mogę narzekać

Zmieniony przez - Zwirz1945 w dniu 2009-07-08 13:05:30

Zmieniony przez - Zwirz1945 w dniu 2009-07-08 13:06:10

Idę ulicami mego miasta,
myślę jaki plan na dzisiaj mam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Bcaa xtra - bdb, zostaje w stałej suplementacji u mnie


Best Mass Xtreme (bananowy) - bardzo dobry smak, odpoczynek od tych wszystkich wanilii, czkolad itd...
kawałki bananow z mlekiem - super sprawa, skladowo rowniez bardzo dobrze

Caffeine Power - dobry produkt, strzal w 10, kilka kaps kofeiny przed treningiem w nawet najgorszy dzien + kilka kaps Arginine3 i trening bardzo udany, nic tak nie cieszy jak motywacja i checi do treningu oraz widok napompowanych miesni podczas/po trneingu

Gainbody 30 MachineMan

orzech - genialny smak, dobra alternatywa do najczestszych smakow wanilia/czeko...
rozpuszczalnosc swietna
smak z mlekiem lub pol na pol woda+mleko pycha
truskawka - dobra, ale osobiscie bardziej podchodzi mi orzech włoski

Sterolid Complex

kupilem na probe, z racji mojego wieku nieoczekiwalem zadnych wiekszych efektow
po ok 4 tyg, (od 2 do 5 kaps dziennie) wyrazny wzrost libido bardzo wyrazny
w/w stan mial chyba wplyw na lepsze samopoczucie
produkt kozak

monohydrat
z firmy activlab - rowniez bralem, nie zawiodlem sie, zadzialal rownie dobrze jak te z wygorowanymi cenami rzedu 80-90zl/500g


activlab to dobra alternatywa dla ludzi ktorzy chcą wspomoc sie w tym sporcie odzywkami/suplementami ale nie mają wygorowanych funduszy lub nie chca przeplacac za te same produkty niekiedy 50%! ceny
stosunek cena=jakosc w wielu produktach jest bardzo zadowalająca, stad osobiscie wole czesciej siegac po produkty w/w firmy niz ich odpowiednikow zza oceanu

pozdrawiam

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2009-07-08 13:08:56
1

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Ok zauważyłem ciekawy temat to się wypowiem, bo zjadłem już supli Activlaba całkiem sporo postaram się wyrazić opinie o tych co i najbardziej zapadły w pamięci, bo jakbym miał opisywac wszystkie to huhu.

GainBody Machine Man 30 Rozpuszczalność jest bez zażutu w każdym ze smaków, skład mi bardzo odpowiada bo jest raczej endo, wiec 30 g białka to akurat dla mnie.

orzech włoski - poprostu rewelacja cały czas powtarzam, najlepszy smak jakikolwiej dotąd piłem

truskawka - również smaczna

czekolada - z tych 3 najgorsza, ale nie odpycha jak niektore czekolady innych firm

Bcaa Xtra - 2 moim zdaniem hit Activlaba, jem już którąś puszke z kolei, na razie niestety same cytryny, więc troche się przejadły ;-P następne zamawiam już grapefruti ;-P

Arthreo-free - zjadłem kilka puszkiem. Kierowałem się ceną i duża ilością różnych substancji, gdyż kiedyś sama glukozamina i msm nie dały rady, ten produkt po 2 miesiącach stosowania w odpowiedniej dawce przyniósł rezultaty.

Arginine^3 Rezultaty takie same jak po droższych produktach np. nitroxyn2 z pvl, więc wole wybrać coś równie skutecznego a po niższej cenie, a nie placić tylko za marke.

L-carnityna 600 Teraz na redukcji zawsze przed areobami (ponad godzine rowera w terenie) jem 3 g tej l-karnityny i co moge zauważyć: na początku jakieś 20-30 minut jest mi cięzej jeździć niż o dziwo później, pomimo już przecież intenywnej jazdy moge nadal zwiększać intensywność, wydaje mi się, ze to sporo dzięki karnitynie moge robić dłuższe i intensywniejsze areoby.

Kierowałem się ceną, gdyż po obliczeniu l-karnityna 600 szczegolnie 135 kapsułek wychodzi bardzo dobrze cenowo (lepiej niż 1000 i produktów innych firm) + ma (małe bo małe) ale dodatki argininy i ornityny.

Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2009-07-08 23:54:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
1. CARNITINE^3 - 128 kaps. x 1szt.
sporo w opakowaniu,

2. Body Fire - 180 kaps. x 1szt.
jeden z mocniejszych srodkow jakie stosowalem, fajnie wypaca i podkreca

3. CLA + GREEN TEA - 60 kaps. x 2szt.
tabletki do przelkniecia

4. Whey Protein 80 Plus Authentic - 2 kg x 1szt.
ogolnie bialka maja zawsze na +

5. Zupki
szybki, cieply posilek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1792 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8455
BCAA extra - warto mieć
Body fire - polecam
recovery drink - wypas !!!
stosowałem razem i rezultat byl zdumiewający, nie spodziewałem sie aż tak dobrych rezultatów fat spadł miecho poszło. tylko co do recovery drink to wypijałem 3/4 przed treningiem i reszte po świetnie mnie pompowało na treningu. Do recowery namowil mnie kolega z dłuższym starzem który właśnie pił przed dobry produkt

bigger stronger faster/ ON.
(proszę)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmienicie grafika...

Następny temat

Testy - propozycje

WHEY premium