SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywianie w celu poprawy sylwetki.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 567
Witam.
Od startu zacznę, że nie jestem profesjonalistą. Chcę podejść do tego uczciwie, ale nie chcę podchodzić niczym profesjonalista by na samym starcie nie przeżyć wypalenia z powodu niepowodzeń.

Pracuję w systemie zmianowym. Od 23:00-8:00nocka, i 8:00-18:30 dniówka.
Jeżeli chodzi o ćwiczenia to stawiam na ćwiczenia z własną masą ciała/ drążek/ hantle z możliwością zwiększania obciążenia/ poręcze do pompek. Od wiosny dorzucę jeszcze rower.

Wzrostu mam 181cm, masy ciała jakieś 88kg, przy tym okropne boczki.
Dotychczas jadłem dużo słodyczy, fastfodów/ i ogromne, nieregularne posiłki.

Nie chcę bawić się w ważenie produktów. Zależy mi na stworzeniu optymalnie zdrowego i dopasowanego pod moją osobę jadłospisu. Cele jest zrzucenie paru kg, i rozbudowa mięśni.

Mam jeszcze jedno pytanie: W jaki sposób jeść w pracując w systemie zmianowym? Odwracać kolejność, czy jak?

Posiłek1
3łyżki płatków owsianych/ jogurt naturalny/ garść rodzynek/ banan
Posiłek2
Bułka ciemna/ z szynką własnej produkcji(bądź inną wędliną)/ziarna słonecznika
Posiłek3
Bułka, pół piersi kurczaka/ jabłko
Posiłek4
Ryż(bądź ziemniaki)/mięso(różny rodzaj) surówka(bądź buraczki)
Posiłek5
Serek wiejski/ siemie lniane
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
jadasz normalnie z tym ze zmieniają Ci się godziny posiłków, cel redukcja tkanki tłuszczowej i nabranie masy nie idą w parze a do tego jak nie masz zamiaru liczyć kalorii to jeszcze nudniej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
W Twojej diecie występują głębokie niedobory żywieniowe.
Wstaw pełną ankietę działu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75801 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753516
Ważenie produktów to podstawa. Bez tego nic nie kontrolujesz i ciężko cokoliwiek osiągnąć. Wypełnij ankietę działu i wklej tutaj zdjęcie sylwetki. Określimy, jaki obraç cel.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 567
Rzadko korzystam z kompa.
Gdzie mogę odnaleźć tą ankietę działu?
Zdjęcia wrzucę niebawem.
Wybaczcie moje pytania... Czy na sprzęcie w domu, bez ławki dam radę zrobić masę?
Mieszkam na wsi, daleko od miasta.

A co do ważenia produktów... Najpierw chcę sobie wyrobić dobre nawyki, chciaż przez miesiąc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
jak zrobić zrzut i ankeita w tym temacie
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html


Zależy jakim sprzętem dysponujesz, jaki nakład obciążenia


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-09-28 21:51:29

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75801 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753516
W pewnym stopniu na pewno zmienisz sylwetkę. Będzie to jednak trwało dłużej i nie przekroczysz poziomu, który osiągniesz po 6-12 miesiącach. Trzeba będzie zmian.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 567
Zdjęcia dodam jutro.
Wybaczcie moją zieloność w tym temacie, ale cały czas czytam na bieżąco.

Co macie na myśli mówiąc o niedoborach żywieniowych w mojej diecie? Chodzi o warzywa/ owoce?

Wiem, że muszę dorzucić jajka, ryby, różnego rodzaju mięsa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
moze być za mało kalorii, też widać ze słabo z produktami bogatymi w tluszcze w w/w rozpisce jest, ale to się okaże jak dasz zrzut i podasz gramatury danych posiłków

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 567
dorzucę w tym celu orzechy wszelkiego rodzaju, oliwę z oliwek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75801 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753516
Wrzuć rozpiskę według regulaminu i wtedy zobaczymy dokładniej co i jak. Teraz nic więcej nie da się stwierdzić.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny 65kg

WHEY premium