SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywianie - zapytaj dietetyka Faftaq

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34635

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29596
Witam, chciałem sie zapytać jak paciorkowiec( podwyższone ASO 600 w skali do 200), oraz helicobakter może wpływać na wyniki sportowe, kształtowanie sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1170 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20678
Tadziu nawiń mi cos na temat popularnych słodzikach typu lidl biedra itd. spozywanie ich w duzych ilosciach zatrzymuja wode w organizmie ? cola zero i inne napoje zero ? tak samo ? jak slodzik jest teraz najzdrowszy ? stevia ? erytol ? ogolnie mam problem duzy wody trzymam i ciagle chodze spuchniety co poradzisz mi na to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Prowadzisz osoby nie spożywające mięsa i dostarczające sporą ilość białka. Przyznam że ja też większość białka dostarczam z jajek czy nabiału bo po prostu nie za bardzo lubię mięso. Czy w takim przypadku zalecasz dodatkową suplementację jakiś witamin/minerałów lub też kładziesz nacisk w diecie żeby np. spożywać więcej żelaza czy cynku?
1

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 180 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3087
Czy uwaza Pan spozywanie ryb nieraz po kilka razy dziennie (raczej chude wersje i te bezpieczniejsze typu morszczuk atlantycki, mintaj pacyficzny) za duzy problem jesli chodzi o pcb, dioksyny, rtec czy chocby nadmiar jodu, czy mozna np kontynuowac tak duze ich spozycie bez problemu? Mam niestety nietolerancje jaj i mleka wiec zostaje tylko mieso, ktore z roznych wzgledow ograniczam, poza tym, ryby mi dobrze wchodza. Czy to duzy problem?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 519 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12224
Faf ja mam do Ciebie dwa pytanka
. Ostatnio dużo osób w mojej siłowni stosuje jakies kuracje oczyszczajace na sokachnze swiezych warzyw owocow, jakies napary itd i mowia ze waga leci w dol, ze bf tez leci. Co ty o tym myslisz ? Sa jakies badania na ten temat ? I drugie, co myslisz o w prowadzeniu w diecie na redukcji, zmiany ze wegle przesunac tylko na okolotreningowo a reszte posilkow zrobic b+tl ? Dotychczas wegle pojawialy sie we wszystkich posilkach. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1121 Napisanych postów 3774 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68413
faftaq, spotkałeś się może z info o bezpiecznych dziennych ilościach rośliny Lippia dulcis (świeże lub suszone liście) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Czy polecasz jakieś suplementy typu MSM/Boswellia Serrata na stawy czy uważasz że większość środków przyjmowanych doustnie i tak nic nie da?

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1170 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20678
u naturala mlodego 27lat testosteron niby w normie sie miesci ale wynik przy niskiej granicy, co sadzisz ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
Zabili go i uciekl ?
1

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 42 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4569
arstorn
u naturala mlodego 27lat testosteron niby w normie sie miesci ale wynik przy niskiej granicy, co sadzisz ?


masz pecha
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Beginners] Magia EMOMu

Następny temat

Pytanie o kettloebell 7-32

WHEY premium