SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżyweczki na kolejny cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 166
Witam serdecznie !


Przejdę do rzeczy od razu ; )

Waga: 65kg
Wzrost: 178 cm
Obwodów nie podaje nawet bo wstyd ;D
Dodam że ekto ;/

Miałem w swojej 3 letniej kadencji juz kilka cykli a mianowicie to 3 cykle kreatynowe mono, do tego jakiś gainerek. Szału nie było. Na ostatnim bez diety przybrałem 6kg . Dzięki temu ważę 65 kg .. tak to by było marne 59 xd

Więc mówiąc wprost: chuda tyczka ;D

chciałbym abyście polecili mi gainera.

Szukając dobrego gainera natknąłem się na Mutant Mass. Co powiecie?


Od razu mówię, diety stosował i tak i tak nie będe ponieważ nie mam na to czasu i muszę jeść to co mam ponieważ z kasą krucho. Teraz mam zastrzyk chwilowy dlatego chciałbym zakupić jakiś zestawik konkretny ; )

Powiem tak, robię sobie shake takie z płatków owsianych mleka i bananów np, kilka razy dziennie i wiaadomo reszta paszy ;D


Słuchajcie słyszałem o czymś takim:

Mutant Mass + Mutant Rehab.

Dobre takie coś ?


Prosze o rady jakieś ; )
Jestem w mega desperacji.. po sterydy nie chciałbym sięgać ..


Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Za 150zł masz około 10kg mięsa. Przelicz sobie, co lepiej Cię wyjdzie.

Oliwa z Oliwek z biedro kosztuje 11.99zł za 750ml

Proszę Cię. Nie mów, że nie stać Cię na dietę,a stać Cię na suplementy.

SizeOn wg mnie bezsensowny wydatek.

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Dobrze wiesz gdzie leży problem , diete możesz ogarnąć niekoniecznie wielkim kosztem. A mutant imo po ostatniej aferze bym nie brał

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam bym brał dużo białka, chociażby z sfd, bo tanie i "działa". Nie wiem po co Ci gainer - ryż sypany kosztuje grosze, makarony i kasze też drogie nie są, więc węglowodany dostarczyć można łatwo nawet w ekstremalnych ilościach. Ew. bulk jakiś.. a to "po sterydy nie chciałbym sięgać" mnie powaliło jestem ciekaw efektów bez diety i bez kaski

Zmieniony przez - Majpa w dniu 2013-04-10 17:37:06

Zmieniony przez - Majpa w dniu 2013-04-10 17:40:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 166
Szczerze to siłowo nie narzekam, co do masy to tak jak powiedziałem po ostatnim razie wcale nie mam zastrzeżeń;)
Jem dużo, bardzo dużo, zależy mi na masie, nie na masie mięśniowej koledzy dlatego potrzebuje gainera ; )

Z masy tłuszczowej zrobi się mięśnie i tak i tak, po prostu chciałbym być tęższy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Z masy tłuszczowej mięśni sie nie zrobi , poczytaj podwieszone tematy , narazie odpuściłbym wszelkie odżywki. Dostarczyć węgle i białko przy 65kg wagi jest banalnie proste

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nobel gwarantowany jak tłuszcz w białko zamienisz od tak.
Jak wyżej, zgadzam się, ale wiem tez że odżywek nie odpuścisz, więc wydaj te pieniądze chociaż na coś bardziej treściwego niż mutant mass.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3161
65 kg przy 178 tyczka ? Ja ważę 70 kg przy 185cm i wcale nie wygladam zle . Jednak badz co nie badz jestem na diecie na mase + Stosuje suple . Trec Mass XXL podobno bardzo dobry na mase i slyszalem ze ludzie bez diety potrafia przybrac pare KG : )

No One Lives Forever

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
znam chudych z brzuchem tak wiec sam stosunek waga wzrost to nie wszystko

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-04-10 17:53:20

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3161
No wiadomo ;d Jednak jakis odnosnik to jest :)

No One Lives Forever

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
nom, ale foto by sie zdalo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 166
Tyle mogę pokazać ;D




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja do skorygowania

Następny temat

Creatine Micronized 200 mesh TREC NUTRITION - dawkowanie

WHEY premium