SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2755
Witam zaczynam swoją przygodę z siłownią a raczej zdrowym odżywianiem. Potrzebuje odżywek uzupełniających zdrowe tłuszcze i dobre białko.
Jestem na redukcji 3 razy w tygodniu siłownia, w przyszłości areoby.
Co sądzicie na temat kreatyny?
Odpuscić sobię i w dalszej fazie zacząć stosować? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
Witaj. Kreatywne wrzuć jak pojawi się zastój. Co do białka klasyczne wpc się sprawdzi nie ma co szukać innych produktów. Co do tłuszczy co masz na myśli? Bo jedynie omega 3 można wrzucić że suplementacji

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2755
Chodzi mi o tłuszcze zwierzęce i roślinne. Jem 1g na kg masy ciała lecz nie mam pojęcia których dokładnie ile. Orzechy, siemie lniane, ryby. Powinno byc ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
tłuszczy się nie suplemetuje, poza omega 3 w kapsach jedynie pozostaje olej |MCT

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
Zielony1777
Chodzi mi o tłuszcze zwierzęce i roślinne. Jem 1g na kg masy ciała lecz nie mam pojęcia których dokładnie ile. Orzechy, siemie lniane, ryby. Powinno byc ok?


Tak. Policz tak aby stosunek o6 do o3 był max 4:1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
W kwestii odżywiania zapraszam do odpowiedniego działu. Bez tego niestety żadne suplementy nie pomogą a z obecną widzą kreatynę tylko zmarnujesz.

http://m.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html


Zmieniony przez - domer w dniu 2018-08-03 06:32:18

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stała suplementacja kreatyną na redukcji

Wiecej