SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywka na przyrost masy mięśniowej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 102 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 979
Cześć chodze na siłownię od 2 miesięcy ake spróbował bym jakiś odżywek według was co kupić na przyrost masy mięśniowej
15 lat 190cm wzrostu na silowni jestem codziennie głupie komentarze trzymajcie dla siebie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Do tego uloz diete i nie chodz codziennie na silownie tylko 3razy w tyg w zupelnosci narazie Ci wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2560 Napisanych postów 5102 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78216
Dieta do ogarnięcia i tyle na początek w 100 % wystarczy.

Policz zapotrzebowanie, ułóż dietę i daj do oceny w dziale "odchudzanie i odżywianie" a wtedy będzie wszystko rosło jak na drożdżach.

Pamiętaj że tylko raz w życiu jest się początkującym i z początku idzie wszystko jak malina, jak Hulk!

Potem coraz gorzej, słabiej i ciężej o każdy kilogram na sztandze czy milimetr w obwodzie.
I wtedy masz wachlarz suplementów które są dostępne na rynku, jednak nie teraz.
Pozdro.


Albo jw coś co może podbić kalorie lub też .... dag mega motywację "wydałem kasę - nie mogę jej zmarnować


Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2018-03-07 10:07:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Noopept

Następny temat

Suplementy dla kobiety

WHEY premium