SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywka białkowa przy odchudzaniu :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 293 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4398
Skoro zalezy Ci na utrzymaniu masy miesniowej to zainwestuj w jedzenie nie w prochy. Dieta to absolutna podstawa, a wszystko inne to tylko dodatki, ktore maja pomoc w dojsciu do zamierzonego celu. To jak z czytaniem. Zeby nauczyc sie czytac ( zbudowac miesnie ) najpierw musisz nauczyc sie alfabetu ( dieta ). Innej drogi nie ma. Nakreciles sie widze na to bialko i sie upierasz ale 1200 cal Cie wyniszczy i mozesz zjesc wszystkie suplementy swiata, a i tak nic nie pomoga.

Edit: Napisales w trakcie odpisywania.

Dieta to nie jest kwestia samych kalorii. Mozesz zjesc na sniadanie 4 twixy i juz masz 1500 cal, ale jak latwo sie domyslic nie spelni to Twoich wmagan zywieniowych. Musisz obliczyc ile bialka / tluszczu / weglowodanow dziennie potrzebujesz. Pozniej ulozyc konkretne posilki na caly dzien co okolo 3h i zobaczyc czy wyciagniesz z nich tyle skladnikow ile potrzebujesz. Jesli nie - siegasz po proszki. Po prostu szkoda pieniedzy na bialko jesli wymagana ilosc dostarczysz z jedzenia. Poza tym jesli nieswiadomie przesadzisz z bialkiem to uzyskasz efekt odwrotny do oczekiwanego. Rzuc okiem na linki podwieszone w dziale odchudzanie. Masz tam krok po kroku napisane jak obliczyc zapotrzebowanie i ulozyc diete.


Zmieniony przez - mumakil w dniu 2010-03-26 22:50:37

Zmieniony przez - mumakil w dniu 2010-03-26 22:51:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 506 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2942
ale wiesz co mumakil, imho niech kupi to bialko skoro sie tak nastawil i nie szkoda mu kasy. jakby nie patrzec to dodatkowe kcal, co w jego wypadku jest bardzo potrzebne.

MavSer mowisz ze schudles 8kg przy diecie 1000/1200kcal, pytanie tylko schudles z czego ? niestety nie spadlo Ci 8kg tluszczu, pewnie z polowa to miesnie.

sciagnij sobie jakis kalkulator zapotrzebowania i zobacz ile potrzebujesz kalorii przy Twojej wadze zeby byc na zero przy treningu 3x w tygodniu.

piszesz ze chorujesz na brak czasu, wiesz co .. to tak jak kazdy z nas wystarczy poswiecic 30 min wieczorem kazdego dnia na przygotowanie posilkow na nastepny dzien, nie mow mi ze nawet tego nie masz.

a swoja droga, dostarczas organizmowi jakies zdrowe tluszcze ? nie wiem czy wiesz ale one pomoga Ci schudnac i jednoczesnie nie zapasc na jakas chorobe lub spieprzyc sobie gospodarke lipidowa.

jesli nie chcesz calkowicie zgubic miesni to radzilbym Ci podejsc do tematu z glowa. ale wiadomo zrobisz jak chcesz

Zmieniony przez - elemelas w dniu 2010-03-26 22:56:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 293 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4398
No jak ma za duzo pieniedzy to moze kupic, moze przynajmniej w smaku mu podejdzie ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 273
Dobrze widze ze musze troszke urozmajcic swoje jedzenie :)
Co do tych lipidow nie siedze w temacie i nie wiem za bardzo ocb.
No i czy np jak kupie to bialko to musze do tego jakies aminokwasy itp bo ja sie na tym nie znam ...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 293 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4398
Poszukaj w internecie dziennika vitalmaxa. Tam uloz sobie diete i program sam wszystko Ci obliczy. Ile brakuje Ci bialka tluszczow, a nawet aminokwasow. Wtedy wroc, wklej diete i ewnetualnie doradzimy Ci co kupic. Swoja droga to aminokwasy bardziej wskazane niz bialko jesli chcesz chronic miesnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
widze, ze nie rozumiesz co do Ciebie pisza ludzie. ustal diete na 5 posilkow dziennie, policz zapotrzebowanie kaloryczne, w Twoim przypadku pewnie to gdzies 3000 kcal. odejmij od bilansu z 400 kalorii, cwicz codziennie lub co drugi dzien aerobami, dolac zdo tego tening silowy i chudnij. suplementy maja zadanie uzupelniac braki, a nie jet calkowicie wypelniac.
1

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 273
Ułozylem sobie dietke (1 dzien) na ktorej spokojnie daje rady wytrzymac :)
Pon:
Sniadanie-2x kromka razowego chleba jedna z plastrem lososia 2 z plastrem szynki drobiowej. 2 małe pomidory, Miseczka musli z mlekiem.
Deugie sniadanie- jabłko
Obiad ok godziny 15( nie mam mozliwosci wczesniej)
Gotowana piers z kurczaka + brokuły
Kolacja-gotowana mieszanka warzywna + jogurt
Po treningu banan badz jabłko

Na takim czyms mam sie wzorowac ?
I czy ten dzien posiada odpowiednie składniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1
Witajcie,
Potrzebuję pomocy.
W czerwcu 2016 roku zaczęłam odchudzanie. Dieta + ćwiczenia w domu.
Zaczęłam od wagi 103 kg przy wzroście 174 cm.
Do czerwca 2017 osiągnęłam wagę 80 kg i wszystko stanęło w miejscu.
Później pojawiły się problemy w życiu, przestałam ćwiczyć i zaczęłam zajadać nerwy i stresy (oczywiście slodyczami).
Na dzień dzisiejszy wiążę 93 kg. Mam 31 lat i wiem, że to ostatni dzwonek żeby coś z tym zrobić.
Proszę o pomoc i odrobinę motywacji.
Z góry mówię, że powróciłam do codzennych ćwiczeń na stepperze (30 min dziennie), 2 litrów wody i 5 posiłków. Ale od miesiąca waga się waha 3 kg w dół, 3 do góry.
Chętnie poczytam co możecie mi zaproponować. Sama na pewno nie dam rady...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6706
Jesli waga sie wacha ro znaczy ze dieta pewnie raz tak raz tam. To jest podstawa. Przy odpowiedniej kaloryce plus cwiczenia waga idzie w dol az milo patrzeć. Zajrzyl w dzial odzywianie i ladies sfd. Wszystko powoli i do przodu. Tak na przyszłość to zaloz nowy temat nie "zaśmiecajac" czyjegoś ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch pierwszy?

Następny temat

Pewne pytanie

WHEY premium