SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oczyszczanie twarzy??pomaga na pryszcze?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 90
Mam zamiar wybrac sie do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy ale...nie wiem jak to jest co sie tam robi czy toboli?? a przede wszystkim czy... pomaga na syfy?? Prosze o pomoc

:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 118
Dołączam się do pytania. Do tej pory nie miałem problemów z wypryskami, i dalej ich nie mam tylko na nosie ostatio wyskoczyły mi 4-5 czarnych kropeczek wielkosci ostrza igły i nie schodzą, a usunąc samemu też cięzki
Jak się dowiadywalem to kosztuje ok. 60-70zł (czy to nie zadużo ?)
Ona (kosmetyczka) wyciska to sama czy przy użyciu czegoś, nie wiem np. igły itp ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 649
Oooj nie chce nic mówić ale to okropnie boli... najpierw masz parówe na ok 20 minut a później kosmetyczka wyciska ci wszystkie pryszcze (przy użyciu rąk oczywiście , chyba że trafi sie taki co nie bedzie chciał się wycisnąć to wtedy go iglą przekuwa). Najbardziej mnie bioli jak sie weźmie za nos i mało co go nie połamie, wtedy to bym stamtąd najchętniej uciekła. Zawsze wychodze od niej cała spocona . Ja płace 60 zł ale jest to oczyszczanie częściowe bo policzki zawsze miałam czyste . Najgorsze jest to że potem przez kilka dni masz plamki na całej buzi i w moim przypadku nie ma mowy o jakim kolwiek wyjściu z domu, dlatego zawsze umawiam się na piątek po lekcjach i przez weekend się kuruje w domu. Własnie w ten piątek się wybieram, zeby ładnie wyglądac na święta .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Macie cytata Mcrayvena:

"Moim zdaniem skutecznosc olejkow aromatycznych droga sluzowa nosa rowna sie prawie zero.Za to polecam uzywanie niektorych miejscowo.
Np. olejek z drzewa herbacianego stosowany na tradzik dziala znakomicie.10 ml kosztuje zaledwie 8 zl, a naprawde pomaga znacznie bardziej skutecznie niz wszystkie srodki farmaceutyczne :) "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32
czasem sa promocje, teraz w swieta na pewno tez i jak bys poszukala i za 30 zl bys znalazla
pomoc pomoze, ale pierwszy dzien lub dwa po wyjsciu z gabinetu jet hmm... malo reprezentatywny (przynajmniej u mnie )...
a ja wyproboje ten olejek a polecam osobiscie humavit ze skrzypem niby najpierw wszystko wylazi i syf na syfie jest ale to tylko kilka dni i potem cera luuzik

::+::+::+::
moje zycie w mangowej wersji www.shy4.deviantart.com
::+::+::+::

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 90
dziekuje kazdemu za wypowiedz:] :*

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 118
a zna ktoś może w Białymstoku dobrą kosmetyczkę do 60zł, bo tam gdzie chodzą koleżanki to ciągnie min. 100zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 447
Nie chodzicie do kosmetyczki na takie zabiegi! Przy jakimkolwiek tradziku jest to nieporzadane! Kosmetyczka zwieksza stan zapalny gruczolow! Tylko pozornie pomaga, a tak naprawde rozsiewa zakarzenie pod skora!

Myjcie twarz odpowiednimi preparatami! Wrazie problemow wizyta u dermatologa wskazana! Tradzik w "uciazliwym" stadium to nie jakas tam przypadlos, tylko powazna choroba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 118
no ale ja nie mam trądziku tylko kilka takich czarnych kropek na nosie i to wszystko. jedną udało mi się usnuąć, ale reszy nie dam rady, bo są bardzo małe i umiejscowione na nosie tak, że cięzko jest je usunąć ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 649
czyli masz wągry ja tez miałam takich dużo na nosie zanim poszłam pierwszy raz do kosmetyczki, od tamtej pory juz nigdy mi się nie pojawiły
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nierównomierny/Twardy Zarost :((((((

Następny temat

PROSZĘ PILNIE O RADĘ

WHEY premium