SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oczy mi sie kleja, to od diety?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
czesc. Pisze bo zaczyna to meczyc mnie i moja partnerke. Ograniczam weglowodany doo 1g kgmc od paru miesiecy (raz bylem 2 tyg na high fat to ciagle mi sie ... chcialo i z namiotami non stop latalem xP pewnie przez przyspieszony metabolizm). Wstaje o 4:40( Z NIEZIEMSKA LEDWOSCIA) ale jak sie uda, to jestem w miare wypoczety (po 7h30min snu) o 5 jem sniadanie, drugie w pracy o ok 9 i przychodzi 1213 ja jestem wyje.. jak korek po szampanie, ciagle czuje takie "zmeczone oczy", jestem obolaly i czuje czesto ochore na polozenie sie spac, ale nich**at* o 15:30 zaczynam przymulony trening fbw (chce nabrac masy miesniowej) wracam do domu robie posilek jem o 18-19 pozniej podjadam orzeszki i ide ok 20:10- 20:50 spac. i caly cykl od nowa od poniedzialku do piatku.

pracy ciezkiwj chyba nie mam chyba na wypalarce, 8h na nogach, czesto dzwignac blachy i wyrzucic tak do 10-20 kg duzo chodzenia za suwnica ale ja zawsze fizycznie pracowalem wiec chyba jakos superhard nie mam. Jak sie obudze w niedziele jakos o 7-8( moge sie klasc o 1) to wstaje wyspany energiczny i wesoly.

Czego moze byc mi brak?To zmeczenie wkurza.

dieta: czesto posilki sa podobne, czesto cos tam dorzuce. rybki tak co 2-3 dzien,
wiek 28
waga 70
178cm
bf z 10-12%
fbw 3x tyg 12 serii duze 9 serii malr partie (tygodniowo)


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
wczoraj sam sobie cukier mierzylem i mialem 99 (w normie)poobiedzie z 100g (jedyne ww tego dnia)ryzu, a badania mialem naczczo wieksze. Tarczyca wyglada chyba normalnie - 1.5 a jest 0.2-4.2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Jest to Twoja aktualna dieta? Skoro czujesz się źle na low carb. To w jakim celu brniesz w to dalej? Nie bardzo wiedzę sens.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
W dodatku występuje niedorzeczna ilość lipidów. Proporcje kwasów tłuszczowych są mocno zachwiane.. prędzej doprowadzisz do pojawienia się stanów zapalnych niż poprawy samopoczucia. Zmęczenie w ciągu dnia może mieć szerokie podłoże, niemniej duża ilość tłuszczy może jak najbardziej powodować tzw. uczucie ,,zamulenia”, senności czy braku chęci do działania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Sterydy dalej bierzesz?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Na diecie HF namioty?
Dość intrygujące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
1. tak aktualna dieta xP
2. szydzacemu typkowi z pytaniem o sterydy podziekuje
3. raczej jedzac jajka boczek i 50 g smalcu rano, nie czuje sie zle, w pracy o tluszczCh czasem czuje sytosc, ale przewarznie 3-4godziny pozniej juz sennosc, a nie chce HF zmieniac. cenie sobie wygode i swoj czas a HF jest idealna jezeli o mniechodzi.
4. wrzucajac diete jakis czas temu slyszalem ze jest okej jezeli o tluszcze chodzi
5. czeste namioty na HC byly i wysokie libido, na HF jak widze soczysta kobiete, to jednak fakt zwiazku pozwala trzymac mi sie na wodzy, libido jest, aczkolwiek jak jestem o godzinie 20 juz wcisniety w poduszke jak tampon w picze, to daje jej dla zasady xP na hc mam wyzsze libido niz na hf. Na przynajmniej nie chodze ciagle sztywny xd


Zmieniony przez - david13 w dniu 2017-10-03 05:35:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Rób więc jak uważasz. Dostałeś od nas oczywistą poradę, którą warto wykonać. Masz jeszcze jakieś pytania?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
porade domer? Nie ma tutaj zadnej porady ktora poprawilaby moja dzienna energie na HF, a po to zalozylem watek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Napisałem Ci, że tak wysoka podaż lipidów może inicjować problemy z ospałością bowiem to tylko przypuszczenie, możemy sobie spekulować - warto udać się na badania kontrolne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Jeżeli dany system żywieniowy Ci nie służy, to tutaj należy szukać zmiany a nie w szczegółach. Nic Ci po tym, że wypijesz kawę, czy prześpisz się 1h dłużej, jeżeli problem jest bardziej złożony. To tak jakbyś wlewał do samochodu złą benzynę i zastanawiał się co zrobić żeby było lepiej. Odpowiedź jest oczywista.



Zmieniony przez - domer w dniu 2017-10-03 15:01:58

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
po matce lubie przesadzac. wczoraj po treningu szybko po posilku zrobilen sie spiacy i o 20 juz spalem az do 4:20. jestem obolaly i wolniej mi sie mysli dzis, nie wiem po prostu czy to normalne dlatego skoro mam zmienic diete , to zeby wiedziec czy to ona mi szkodzi to co powinienem sobie zbadac ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta optymalna, tłuszczowa na masę..

Następny temat

Budowa masy mięśniowej w trasie

WHEY premium