SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oczy a treningi.. PROBLEM!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2823
Ehh mam za***isty problem..bylem ostatnio u znachora od oczu w warzszawie i nie powiem facet jest strasznie madry.. bez inwazyjnie skorygowal mi wzrok o 0.5 sam w to nie wierzylem ale tak jest.. jednak problem polega na tym.. powiedzialk ze nie moge cwiczyc bo spojowka w prawym oku jest juz zniszona .. a dalsze cwiczenie moze ja jesce bardziej uszkodzic.. z tego co wiem to podczas cwiczenia zwieksza sie cisnienie na spojowki .. to prawda ? Jesli tak to jakie cwiczenia powinnienem stosowac abym jej calkiem nieuszkodzil (spojowki).. ? Powiem jesce ze nie chce przestawac cwiczyc.

Cytat:
"Moge miec kazda.. tylko zalezy ile ona wypije.." :]

Pozdrowienia

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
ja mam -2,25 na oboje oczu, jest jakas mala roznica miedzy L i P ale bardzo mala. Chcialbym sie tego pozbyc calkiem ale to pewnie nierealne, albo przynajmniej bardzo drogie Jak bedziesz cos wiedzial ciekawego to dawaj tutaj, dzieki z gory

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4425 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
a jak Ci ten wzrok skorygował?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
tez jestem ciekaw tej korekty,
przejdź sie jeszcze moze do sportowego lekarza

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poczytaj sobie ten watek:
https://www.sfd.pl/temat126296/
Tylko sie nie zrazaj, ze temat jest troche nie na temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2823
to bylo tak..najpierw w oklurach chcial abym przeczytal mu literki na tej tablicy..(kazdy kto byl u okulisty wie o co chodzi.. ) przeczytalem mu jedynie 4 rzadek od dolu.. wiec kazal mi sciagnac okluray stanol nade mna i pukal mnie po glowie w jakis tam wyznaczonych punktach (smiesznie brzmi ale tak bylo )zrobiloo mi sie strasznie slabo musialem usiasc.. po odpoczynku kazal mi zalozyc okulary i czytac jeszcze raz.. zgadnijcie ktory przeczytalem:)? pierwszy przez kolejne 3 dni mi cos takiego robil, w tym czasi musialem chodzic bez bryli..no ale poskutkowalo.. chodze juz w okularach o 0.25 mniejszych..tyle ze zwroccie uwage iz tamte okulary byly na mnie przynajmniej o 0.5 za slabe czyli ogolem poprawil mi wzrok o ok 0.75 moj tato ma znjajoma ktorej z 2 sciagnol wogole okulary.. za wszystko zaplacilem mu niestety 450 zl no ale wade mi zatrzymal

Cytat:
"Moge miec kazda.. tylko zalezy ile ona wypije.." :]

Pozdrowienia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
zaintrygował mnei ten koleś szaman czarodziej
masz na niego jakies namiary? mail, stronka cokolwiek?
musze to dokładniej wybadać

Zmieniony przez - kermit w dniu 2004-05-15 23:20:30

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
niewiarygodne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
wysoko się ceni

a tak ogóonie uderzanie w różne punkty to znane było w starożytnych chinach w celach uzdrawiających jak i w celu przyspieszenia zejścia z tego świata ....

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2823
Kermit on stronki chyba nie ma.. to jest jakis rusek.. jak bede nastepnym razem..czyli za 2 tygodnie to podam ci adres.. jesli nie masz duzej roznicy w wadzie pomiedzy oczami ( czyli np na lewe 1,5 a na prawe 2 tak jak ja mam) to jest mozliwosc ze bedziesz bez okularow chodzil i to bez operacji

Cytat:
"Moge miec kazda.. tylko zalezy ile ona wypije.." :]

Pozdrowienia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2823
mialo byc na prawe 3

Cytat:
"Moge miec kazda.. tylko zalezy ile ona wypije.." :]

Pozdrowienia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
oz w zyciu, mow dalej stary... moze przestane zbierac na operacje

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skrzywienie ???

Następny temat

KREW Z NOSA

WHEY premium