SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oczernianie sklepow internetowych/firm.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086
Nie wiem czy zakladam ten post w dobrym dziale, ale tyczy sie on glownie tego dzialu. Zauwazylem, ze coraz czesciej forum staje sie miejscem "walki" o klientow. Takie tematy jak np. "power(kicha)zone" lub "trec oszukuje" potrafia skutecznie zniechecic ludzi do zakupow produktow danej firmy lub sklepu. Jest tu wielu ludzi ktorzy wierza w kazde slowo ktore zostanie tu napisane, a to moze niepotrzebnie szkodzic.

PS. Jezeli niepotrzebnie napisalem ten post to prosze o skasowanie

Pozdrawiam,
X.

Jeżeli moja wypowiedż Ci pomogła, to daj mi soga i wejdż na http://www.pajacyk.pl , a następnie kliknij na pajacyka.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po co kombinowac i kupowac w sklepach które czasami wycinają rózne numery, a osoby tam pracujace maja skleroze

Czy ktoś słyszał choć jedną negatywną opinie o sklepie Sonbatego Atleta.pl
Ja nie, wiec podajcie powówd dla którego warto ryzykowac i kupowac w innych firmach o jak sami czytacie róznej reputacji

członek-mafia.suple.hardcor.pl
atleta.pl -najbardziej szczery i uczciwy dealer odzywek w necie
******************************
NACZELNIK DZIAŁU SUPLEMENTACJA
******************************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
nie jest tak jak mowisz. moim zdaniem bardzo dobrze ze powstają takie posty, poniewaz likwiduje to cwaniactwo i oszustwa niektorych firm i tym samym przyczynia sie do zwiekszenia jakosci uslug. przykladem niech bedzie tu post o, bardzo dobrym notabene, sklepie Power Zone by Lalka. lalka na pewno wyciagnie (o czym zreszta pisala) konsekwencje w stosunku do "mylacych" sie pracownikow i zapewne wyciągnie z tego wnioski prowadzac do jeszcze lepszej obslugi.
takich sytuacji jak sprawa trec-a a takze wiele innych majacych na przestrzeni czasu miejsce nie mozna ukrywac, wrecz przeciwnie nalezy to pietnowac z cala bezwzglednoscia gdyz jest to najlepszy sposob do podniesienia jakosci uslug. niech to nawet doprowadzi do upadku jedna czy druga firme...reszta bedzie o nas - klientow zabiegac w sposob o wiele lepszy niz wtedy gdy nie bedziemy podejmowac zadnych dzialan!!
Pozdrawiam!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
" staje sie miejscem "walki" o klientow " już dawno forum się stało takim miejscem i powyższe praktyki to norma od dawien dawna.



Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8386
Na forum jak najbardziej powinniśmy wypowiadać swoje zdanie na temat produktów czy firm – uczmy się na błędach innych

.............................

.............................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086
Wczesniej juz pisalem, ze moge sie mylic


Jeżeli moja wypowiedż Ci pomogła, to daj mi soga i wejdż na http://www.pajacyk.pl , a następnie kliknij na pajacyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kupujcie od Sonbatego w Atleta.pl i po kłopocie ZAWSZE PEWNIE, UCZCIWIE I FACHOWO BEZ WCISKANIA KITU!

OCZYWISCIE POLECAM TEZ NAJBARDZIEJ FACHOWEGO DYSTRYBUTORA ULTIMATA BIMSALABIMA

członek-mafia.suple.hardcor.pl
atleta.pl -najbardziej szczery i uczciwy dealer odzywek w necie
******************************
NACZELNIK DZIAŁU SUPLEMENTACJA
******************************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25845
dokladnie - ja kupuje u Sona juz dlugo - zadnych problemoof :}








....POZDRAWIAM....Q z kRk

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
szkoda bo moglby to byc calkiem ciekawy post a (nie obraź sie Bull) robi sie z niego reklamowka

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
Dolączam sie do słów Willhelma, bowiem co niektórzy dystrybotorzy zapomnieli o podstawowej maxymie handlu (obok tej, że reklama dzwignią handlu, o której nie zapomnieli ), że "klient nasz pan" Potwierdzam również teze Bulla, że z panem S. mozna "konie kraść".

Wszyscy mają dziarskie minki, bo wcinają proteinki
GG: 438179
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Właśnie ..Bull robisz z tego posta reklamę....a przecież wszyscy wiedzą, że sklepu Atleta nie trzeba reklamować, bo to najlepszy netowy sklep...i tam właśnie kupujcie suplementy...a nie reklamę z posta robicie...nieładnie

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
vlad - złośliwcu ty przeciez moja idea jest sluszna!! i chyba sie z nią zgadzasz.

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko i węglowodany

Następny temat

ultimate bcaa 500

WHEY premium