SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ochraniacz na zęby- pojeyńczy czy podwójny?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020
Tak jak w temacie.
ZAmierzam zacząć przygodę z boksem i nie wiem jaki ochraniacz wybrać.
Jeśli ktoś używał obu ochraniaczy, proszę niech się wypowie, który okazuje się lepszy?

Jeśli kupię pojedynczy to muszę kupić dwie części ?

Zmieniony przez - gutwimir w dniu 2009-03-11 19:36:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 121 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78
Ochraniacze zębów pod względem wykonania można podzielić na dwie grupy. Są to ochraniacze jednowarstwowe i ochraniacze żelowe (wielowarstwowe). Jednakże już taki ochraniacz zwiększy nasze bezpieczeństwo i ocali nasze uzębienie podczas uderzeń co zaoszczędzić może wiele problemów, nieprzyjemności i strat finansowych.

Każdy z powyższych rodzajów ochraniaczy może występować jako ochraniacz pojedynczy (na górną część szczęki) lub podwójny (na górę i dół czyli wszystkie zęby).
Najważniejszym aspektem dotyczącym wyboru szczęki, suspensor , rękawic, stroju jest wybranie ich pod względem bezpieczeństwa i kompfortu. . Nie inaczej wygląda to w przypadku Twojego zagadnienia. Sam również powinieneś spróbować w którym Ci wygodniej, w którym lepiej Ci się ćwiczy itd

Bezpieczeństwo zapewnić mają odpowiednie materiały i zastosowane technologie a komfort – odpowiedni kształt, wzór i idealne dopasowanie do szczęki osoby noszącej.



Ochraniacz bardzo często zawiera żel, który działa tłumiąco na uderzenia. A dzięki doskonalej formule, pozwala idealnie dopasować się do szczęki własciciela, w taki sposób, że po pewnym czasie jest on ledwo odczuwalny, jednakże żadko kiedy tą zalete posiadała ochraniacze jednowarstwowe. Druga i trzecia warstwa w ochraniaczach działa aż tak mocno, że zapobiega nawet urazu towarzyszące przy uderzeniach, które oddzwiałowują na mózg. Dodatkowo budowa takich ochraniaczy to specjalne kanaliki ułatwiające przepływ powietrza i odbiór śliny. Dzięki temu nie odczuwa się uczucia ograniczonej ilości powietrza i całkowicie ustępuje efekt „zaślinienia” w ustach.







Zmieniony przez - godav w dniu 2017-12-05 11:59:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
kup pojedynczy (jedna sztuke) i uformuj sobie aby dobrze trzymal sie uzebienia - w pojedynczym latwiej sie oddycha.

Na przyszlosc zanim zalozysz temat uzyj wyszukiwarki bo takich tematow bylo pelno.
pzdr

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2009-03-11 19:45:42

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 269 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2647
Tak pojedynczy zdecydowanie lepszy, i nosi się tylko na górne zęby

Zobacz i oceń moją siłownię - http://www.sfd.pl/Moja_domowa_siłownia_v2.0-t427777.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020
Dzięki ;]
A jak jest z ochroną szczęki przy jednym ochraniaczu?

Zmieniony przez - gutwimir w dniu 2009-03-11 21:52:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Pojedyńczy wygodniejszy.
Prawda taka, że jak mają się wybić to i w podwójnym pójdą

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 590
Taa no jak ktoś nie dba o zęby i o nie nie dbał to są kruche - tak czy tak pójdą na spacer;d mleczaki jeszcze ok gorzej ze stałymi xD

Trenuj Sprint -> To Najlepsze Na Ulicy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 92 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4329
Nie wyobrażam sobię walki w podwójnym.
Padłbym po 20 sekundach z braku powietrza, nawet nie trzeba by mnie było bić
2

bez dostępu do internetu na jakiś czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 182 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2766
Z Wypowiedzi wniosek jest prosty kup pojedyncza na górna szczękę. Wyparz ja dobrze i uformuj jak dobrze uformujesz to i dolne tez ci jakoś tam przytrzyma i będzie git

;) Uzywałem tej i tej i ta podwójna już gdzies przypadkiem zgubiłem;):P bo prawie nigdy jej nie używałem jedynie w ostateczności jak zapodziałem gdzies pojedyncza miałem tak wyparzoną ze leżała mi idealnie;):P

There are no second chances.
This is your last chance !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 590
Też mam pojedynczy i jest za***ioz*;p

Trenuj Sprint -> To Najlepsze Na Ulicy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 718 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34043
Szynszyl15 ja dbam o zęby a mam kruche żeby było śmieszniej właśnie białe zęby są kruche bo nie łapią minerałów... kiedyś ktoś zadzwonił na dzwonek biegnąc do drzwi wyebałem się o kabel od głośników... kabel pękł a ja pierdykłem o glebę łamiąc sobie górną 6 xD i niestety musiałem mieć kanałowe bo nie dało się inaczej :(

"Bo wykonać mi trzeba dzieło wielkie, pilne,
Bo z tych kruszców dla siebie serce wykuć muszę,
Serce hartowne, mężne, serce dumne, silne."
Leopold Staff - Kowal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
mysl o zawiasach zeba wstawisz za 2 tys. a szczeny nie naprawisz nigdy
tzn pojedyncza lepsza jak dla mnie latwiej zacisnac jak sie ma nierowny zgryz, o oddychaniu to nawet nie ma porownania

Zmieniony przez - OBELX w dniu 2009-03-12 01:42:17
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BJJ a Submission?

Następny temat

trening brzucha ;]

WHEY premium