SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Ocenicie mój plan treningowy na klatę?

Wysłana -
Od jakiś dwóch miesięcy stosuje poniższy plan, efekty są dość słabe, co powinienem zmienić? Ćwiczę co dwa dni.

Pompki z 3 sekundowym opuszczaniem—3x10
Pompki ze śpięciem-3x10
Pompki diamenty-3x10
Pompki „kobra”-3x10
Do tego 2 ćwiczenia z hantlami
Rozpiętki na ławce leżąc-3x10
Wyciskanie hantli na ławce leżąc-3x15

Co sądzicie o tym planie? Za dużo serii? Za często trening?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Przede wszystkim za ciężko. Trenujesz coś poza klatką piersiową? Masz i przestrzegasz jakiejś diety?
Wysłana -
Staram się trzymać dietę.
A co do ciężkości to dla mnie jest ok, ćwiczyłem już trochę wcześniej zupełnie cos innego i wyrobiłem sobie nawet sile i Wgl wiec dla mnie nie jest zbyt ciężko
Wysłana -
A trening mam tez na inne partie mięśniowe ale pokazałem tylko na klatkę bo ona rośnie bardzo słabo
Wysłana -
rośnie bardzo słabo bo masz za dużo tego naładowane, 18 serii to w przyszlosci bedziesz chyba z 25 robił
Wysłana -
Musi gdzieś leżeć błąd albo w regeneracji, może trening za ciężki i za często. Spróbuj tą klatkę trenować rzadziej i zobaczysz czy coś ruszy do przodu.
Wysłana -
Co dwa dni trenuejsz, ale ogólnie trenujesz czy w/w trening na kaltkę robisz co 2 dni ?
Wysłana -
Dobra, bede robił 3 razy w tygodniu i zobaczymy czy cos to da. Poleciłby pan jakieś dodatkowe ćwiczenia, np z tymi hantlami
Wysłana -
Panie anubis trenuje ogolnie wszystko co dwa dni,w tym właśnie ta klatka
Wysłana -
Jak będziesz głównie klatkę robił albo w dużo większej objętości niż plecy, to się możesz kontuzji kiedyś dorobić.
Rób podciągania na drązku, wiosłowania hantlą i coś z hantlą na tylni bark. Może nawet Y raise na dolny kaptur
Wysłana -
Z hantlami masz całą masę ćwiczeń wyciskanie wszelakie, rozpiętki, przenoszenia jest tego sporo tylko ten plan musi być kompleksowy na całe ciało.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź