SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocenicie mój plan treningowy na klatę?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4670
Od jakiś dwóch miesięcy stosuje poniższy plan, efekty są dość słabe, co powinienem zmienić? Ćwiczę co dwa dni.

Pompki z 3 sekundowym opuszczaniem—3x10
Pompki ze śpięciem-3x10
Pompki diamenty-3x10
Pompki „kobra”-3x10
Do tego 2 ćwiczenia z hantlami
Rozpiętki na ławce leżąc-3x10
Wyciskanie hantli na ławce leżąc-3x15

Co sądzicie o tym planie? Za dużo serii? Za często trening?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Przede wszystkim za ciężko. Trenujesz coś poza klatką piersiową? Masz i przestrzegasz jakiejś diety?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4670
Staram się trzymać dietę.
A co do ciężkości to dla mnie jest ok, ćwiczyłem już trochę wcześniej zupełnie cos innego i wyrobiłem sobie nawet sile i Wgl wiec dla mnie nie jest zbyt ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4670
A trening mam tez na inne partie mięśniowe ale pokazałem tylko na klatkę bo ona rośnie bardzo słabo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 138 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12122
rośnie bardzo słabo bo masz za dużo tego naładowane, 18 serii to w przyszlosci bedziesz chyba z 25 robił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Musi gdzieś leżeć błąd albo w regeneracji, może trening za ciężki i za często. Spróbuj tą klatkę trenować rzadziej i zobaczysz czy coś ruszy do przodu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Co dwa dni trenuejsz, ale ogólnie trenujesz czy w/w trening na kaltkę robisz co 2 dni ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4670
Dobra, bede robił 3 razy w tygodniu i zobaczymy czy cos to da. Poleciłby pan jakieś dodatkowe ćwiczenia, np z tymi hantlami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4670
Panie anubis trenuje ogolnie wszystko co dwa dni,w tym właśnie ta klatka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Jak będziesz głównie klatkę robił albo w dużo większej objętości niż plecy, to się możesz kontuzji kiedyś dorobić.
Rób podciągania na drązku, wiosłowania hantlą i coś z hantlą na tylni bark. Może nawet Y raise na dolny kaptur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Z hantlami masz całą masę ćwiczeń wyciskanie wszelakie, rozpiętki, przenoszenia jest tego sporo tylko ten plan musi być kompleksowy na całe ciało.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porada

Następny temat

Pierwsze kroki - plan treningowy

WHEY premium