SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocencie moją diete!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jako, że układanie diety nigdy nie było moim mocnym punktem, chętnie wysłucham waszych opinii nt. ułożonego przeze mnie spisu.

Uwaga! Dieta jest typowo na MASĘ, i zawiera sporo tłuszczu, ale mam tak szybką przemianę materii, że może on zaszkodzić najwyżej mojemu cholesterolowi Wymiary macie w profilu..

1)7:10 - jajecznica z 5 jaj + 3 kromki chleba
2)9:40 - 100g białka + 0,3l mleka
3)11:40 - 400g bananów
14:30 TRENING
4)15:45 - 400g bananów + 50g carbo + 0,3l mleka
5)16:30 - 150g frytek + pierś z kurczaka
6)18:00 - 100g ryżu
7)20:00 - jajecznica z 5 jaj + 3 kromki chleba
8)21:30 - 50g białka + 0,3l mleka

PODSUMOWUJĄC:
4900 kcal
330g białka
150g tłuszczu
510g węglowodanów
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
1)7:10 - jajecznica z 5 jaj + 3 kromki chleba
JAK NA SNIADANIE TO ZA MAŁO WĘGLA!!!!!!!
2)9:40 - 100g białka + 0,3l mleka
3)11:40 - 400g bananów
MOIM ZDANIEM TO NIE NAJLEPSZY SAMODZIELNY POSIŁEK.ZA DUŻO WEGLA PROSTEGO.SAPLISZ GO SZYBKO A DO TRENINGU MASZ PRAWIE 3h. MOŻE SIE TO ODBIĆ NA ZAPASACH ENERGII PODCZAS ĆWICZEŃ
14:30 TRENING
4)15:45 - 400g bananów + 50g carbo + 0,3l mleka
5)16:30 - 150g frytek + pierś z kurczaka
FRYTKI ?? hmmmm jak lubisz hehehehAle ten tłuszcz w nich zawarty nie jest 1 klasy
6)18:00 - 100g ryżu
DODAJ JAKIEŚ BIAŁKO
7)20:00 - jajecznica z 5 jaj + 3 kromki chleba
8)21:30 - 50g białka + 0,3l mleka


hmm ogólnie ta dietka troche bardzo odbiega od standardów diet kulturystycznych ale........JA SAM OSTATNIO DOSZEDŁEM DO WNIOSKU ŻE NIE MA CO PRZESADZAĆ Trza sie trzymać mniej wiecej najważniejszych zasad typu 2g białka,wegle proste po treningu.To jest najwazniejsze.

No chyba ze chcesz miec diete typowo rygorystyczno-kulturystyczna.Wtedy poczekaj na odp Nortona on jest w tym dobry eheh

Ja mam ostatnio ciut inne podejscie do diety i treningu.Stad mniej tu zagladam

KAIN
Minister spraw wewnętrznych w dziale Liga NHB

"The ground is my ocean, I'm the shark, and most people don't even know how to swim."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chce diety rygorystycznej, bo:
1)nie jestem zawodowcem
2)kiedyś eksperymentowałem z dietą, i wp*****lałem duuuużo węglowodanów i tłustych rzeczy - dosłownie wszycho - chipsy, frytki, kotlety, kurczaki. i wiesz co.. w pasie poszło mi max. 1-2cm przez 2 miechy.. z taką przemianą materii naprawdę nie wnikam tak bardzo w to co jem - liczy się ilość białka i węgla, a tłuszcz to aby nie przekroczyć 150g/dz (cholesterol..) i jest ok.
3)uważam, że nie ma sensu prowadzić rygorystycznej diety w czasie robienia masy - mija się to z celem.

Co do śniadania masz rację - troche za mało węgla, dlatego dorzuce do tego 50g carbo z mlekiem. A co do jedzenia bananów przed treningiem - niestey, jestem wtedy w szkole i ciężko mi zjeść coś "pożytecznego" - dletego moge najwyżej dorzucić kanapki o godzinie 12:35, np. z tuńczykiem, lub żółtym serem i szynką z indyka.

Dzięki za info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
"Co do śniadania masz rację - troche za mało węgla, dlatego dorzuce do tego 50g carbo z mlekiem. A co do jedzenia bananów przed treningiem - niestey, jestem wtedy w szkole i ciężko mi zjeść coś "pożytecznego" - dletego moge najwyżej dorzucić kanapki o godzinie 12:35, np. z tuńczykiem, lub żółtym serem i szynką z indyka."


Myśle że to dobra zmiana!!

KAIN
Minister spraw wewnętrznych w dziale Liga NHB

"The ground is my ocean, I'm the shark, and most people don't even know how to swim."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Po co Ci o 9.40 100 gram białka z mlekiem ????????????

BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Dlatego napisałem aby dał wegiel do tego posiłku

KAIN
Minister spraw wewnętrznych w dziale Liga NHB

"The ground is my ocean, I'm the shark, and most people don't even know how to swim."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Ale zapomniałeś dodać że napewno 60g białka się zmarnujei należalby je bardziej sensownie wykorzystać

BRUTUS

Zmieniony przez - brutus w dniu 2002-09-10 21:35:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Polemizowałby z tym czy się zmarnuje.

Acid powiedział że interesuje go tylko masa.
A to że jednorazowo przyjmuje wiecej niz standardowo białka to nic nowego.
Kalorie z białka to takie same kalorie jak z wegla (moze wolniej wchlaniane).Wiadomo ze nie wykorzysta calego tego bialka jednorazowo do budowy mięśni.Ale przyswajalnosc bialka zalezy od wielu czynników jak i od samego rodzaju białka.Więc z tym lemożna wziąśc w jednym posiłku może być róznie.

KAIN
Minister spraw wewnętrznych w dziale Liga NHB

"The ground is my ocean, I'm the shark, and most people don't even know how to swim."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
W takim razie uważasz że można węgle zastąpić białkiem skoro to takie same kalorie? Raczej nie.
Jedzenie takiej ilości białka w jednym posiłku nie ma sensu a szczególnie białka z odżywki.
Po za tym dieta ta nie jest najwspanialsza, bazuje głównie na carbo, białku z odżywki i całych jajkach, a to nie jest najlepsze rozwiązanie.Brakuje warzyw-cennego błonnika. Domyślam się ze witaminki również sa uzupełniane jakimś preparatem

BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No o witaminach, cynku, magnezie i błonniku to nie wspominałem - ale tak mam troche tych witaminek...

Moge przerzucic 50g białka do posiłku po treningu. A do piersi kuraczaka i frytek o 16:30 dorzucić sałatkę z pomidorów, ogórków, i innych warzyw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Acid, ja ocenie tą dietę krytycznie na 3-

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cebula i pomidor

Następny temat

Celulitis...itp.

WHEY premium