SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocencie moją diete!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2943
i Ty to wszystko zjesz!!!? współczuje Twojej wątrobie (tyle biąłka strawić), dla mnie to za duuuuuuuuuuużo białka ok. 360g.!!! no chyba że ważysz 180kg.?
a w ogóle to ta pierś z kurczaka wychodziłaby mi ......uszami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie ze zjem.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2747
Zgadzam sie ze Snobatym Acid. Twoja dieta nie ma nic wspolnego z dieta kulturysty. Frytki i nadmiar jajek po prostu fatalna. To moja rada. Dieta stosowana przez naprawde niezlych kulturystow, na mase.
Posilki:
1. jugurt, banan, serwatka(50 g bialka)
2. batonik proteinowy, serwatka (50g bialka)
3. tunczyk (30g bialka)
4. ryz, piers z kurczaka (ewentualnie pieczony losos, lub schab)(50g bialka)
5. ryz lub chleb razowy plus piers z kurczaka (ewentualnie pieczony losos lub schab)(50g bialka)
6. serwatka, banan (50 g bialka)
Oczywiscie w przypadku bialka mozesz stosowac substytuty, jak piczen wolowa lub bialka jajek ( bron Boze zoltka).
Smacznego
Picasso



Zycie jest sztuka ...

Zycie jest sztuka ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko ok, ale uważam, iż nie uwzględniłeś mojej szybkiej przemiany materii podczas układania diety, skutkiem czego jest zbyt mała ilość węglowodanów i kalorii, szczególnie rano, kiedy posiłek powinien składać się z jak największej ilości ww. Dieta ułożona przez ciebie jest wporządku, ale dla zaawansowanych kulturystów, którzy starają się robić czystą masę, przy jak najmniejszych ilościach tłuszczu. Oni mają dużo wolniejszą przemianę materii ode mnie, więc taka dieta jest dla nich idealna. Ja nie mam absolutnie żadnych tendecji do odkładania się tłuszczu, spalam wszystkie kalorie niczym piec hutniczny, więc taka ilość jadła wydaje się być dla mnie mała. Mimo wszystko dziękuję.



Zmieniony przez - acid w dniu 2002-09-17 18:57:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2747
W takim razie tylko pozazdroscic takiej przemiany materii.
Picasso

Zycie jest sztuka ...

Zycie jest sztuka ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cebula i pomidor

Następny temat

Celulitis...itp.

WHEY premium