SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

Ocena techniki P MC WL

Wysłana -
Cześć, zobaczycie czy sobie nie zrobię krzywdy przy tej technice? :) Przypuszczam, że odrywanie dupy przy WL nie jest super fajne ale z drugiej strony jest cała masa filmów gdzie się to robi

P

MC

WL

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Wyciskanie zejdź z cieżarem bo tyłkiem wybijasz, sobie zaraz plecy rozwalisz,

Co do mc tak tu wyglada jakbyś sztangę miał za daleko prawie na palcach stóp i może takie jest ujęcie jakbyś do konca się nie prostował tylko ciało cały czas zgięte jest

trochę sztanga w siadach zasłania ale jeśli się patrzysz w sufit i zadzierasz głowę to tego nie rób.

Jesli widziałeś gdzieś filmiki z odrywaniem tyłka to się na nich nie wzoruj.
Wysłana -
Do tego mi się wydaje, że nie napinasz brzucha w siadach przez co jedziesz z hiperlordozą.

Też odnoszę w mc wrażenie, że w ogóle nie robisz lock outu. Kończysz ruch pochylony z ze zgiętymi dość mocno kolanami.
Dół pleców się 'zawija'.

Co do WL to niby chcesz robić mostek, ale przez brak mobilności kompletnie Ci on nie wychodzi. Naucz się robić Leg Drive
Poza tym, przez takie wachlowanie dupskiem Ciężko coś więcej ocenić.
Wysłana -
Siady i martwy ujdą jak na rekreacje oczywiscie, w martwym brakuje lock outu jak już tu napisał georgu. Wyciskanie to porażka, nie wiem gdzie sie naoglądałeś żeby taki ruch robić miednicą. Tyłek ma dotykać lekko ławki i wychodzisz z leg drive. PS: nie nakładaj tyle krążków żeby ludzie myśleli, że jest 500kg na sztandze bo jak przejdziesz na wyważone talerze zawodnicze to Ci sie wynik zmniejszy o kilka kg a tego bys prawdopodobnie nie chciał.
Wysłana -
ANISK
Siady i martwy ujdą jak na rekreacje oczywiscie, w martwym brakuje lock outu jak już tu napisał georgu. Wyciskanie to porażka, nie wiem gdzie sie naoglądałeś żeby taki ruch robić miednicą. Tyłek ma dotykać lekko ławki i wychodzisz z leg drive. PS: nie nakładaj tyle krążków żeby ludzie myśleli, że jest 500kg na sztandze bo jak przejdziesz na wyważone talerze zawodnicze to Ci sie wynik zmniejszy o kilka kg a tego bys prawdopodobnie nie chciał.

E tam krosszitowe bumpery się fajnie prezentują
Też lubię same 5 nawalić bo konkretnie wyglądają
Wysłana -
ehh no i mnie rozgryźliście z tymi talerzami i co teraz będzie? :(
Wysłana -
Kij z talerzami, nie to najważniejsze, pracuj na techniką
Wysłana -
Nic, bo dalej możesz na nich tyrać. Nie ma w nich nic strasznego
Wysłana -
oki dzięki za uwagi, popracuje nad klatą i faktycznie też teraz widzę jak nagrałem film, że MC nie dociągam. Chyba wynika to trochę z obawy o odnowienie kontuzji, podświadomie teraz mocno ostrożnie podchodzę do MC
Wysłana -
wyciskasz faktycznie nie za dobrze, już u podstaw proponuję jednak popracować nad pozycją wyjściową, tzn. właściwe ułożenie stóp, które de facto jakby wyznaczają ułożenie całego ciała, ważne jest też abyś ściągał łopatki tak aby klatka wypięła się w sposób naturalny, to już samo w sobie ograniczy znacznie moż;liwość odrywania się od ławki a spprawi, że będzie stabilnie, mocno i pewnie.

mc oprócz tego, żę nie dociągasz to prawdopodobnie zaczynasz i robisz jakby ciągnąc sztangę przed sobą a nie jak najbliżej siebie w najdogodniejszym punkcie ciężkości

przysiad zaś chyba wychodzi najlepiej i choć jakiegoś większego kociego grzbietu nie zauważam -biorąc pod uwagę szczególnie głębokość siadu- to myślę, ze jakieś małe modyfikacje ustawień mogłyby wpłynąć jeszcze na poprawę

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2018-07-29 21:30:29
Wysłana -
Nagrałes serie z roboczym ciezarem?
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź