SFD.pl Galeria Zdjęć

Dodaj odpowiedź

Ocena sylwetki 13 lat

Wysłana -
Waga: 53kg
Wzrost 170cm
Cwicze od 8 miesięcy w domu a od 2 trenuje skok o tyczke.

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
no jest chudo, narazie nie widać że trenujesz. Ale wyglądałem podobnie jak zaczynałem trenować.
Ułóż sobie diete z nadwyżką kaloryczną i dokladaj masy, jeżeli trenujesz skok o tyczce to wiadomo że nie możesz dorzucić odrazu kopy kilogramów ale powoli możesz sobie dokładac i cialo się będzie adoptować
Wysłana -
Zwróć uwagę, że mam tylko 13 lat, mam tak że siła idzie w góre a masa nie
Wysłana -
Witaj,
na pewno jestes chudy- to można nawet powiedzieć po samej info o wadze i wzroście. Jedz zdrowo, trenuj, podbijaj kcal, a masa stopniowo będzie wzrastać
Wysłana -
Staram się jeść najwięcej ile sie da i robie sobie pudełka z kurczekiem ryżem i warzywami

Zmieniony przez - Grzechubar w dniu 2017-04-12 22:30:51
Wysłana -
Na jakiej partii powinienem się skupić?
Wysłana -
Na żadnej, trenuj całościowo, po co Ci priorytety? Po mojemu bardzo dobrze wyglądasz, masy tylko brakuje, ale to przyjdzie z czasem, nie ma przeć na wyniki. Było wielu takich nastoletnich Herkulesów co to w wieku 9 lat mieli kratę na brzuchu i robili muscle upy, a w wieku 20 lat zalane miśki bo stracili dzieciństwo na katorżnicze treningi i później olali sportowy tryb życia.

Inna sprawa: TY nie musisz trzymać wagi do skoku o tyczce? Bo jeśli masz stracić dynamikę i lekkość to się zastanów, czy jakieś drastyczne masowanie wchodzi w grę. Jakiś trener zajmuje się Tobą w ogóle?
Wysłana -
jedz i trenuj mlody chlopak jestes
wszystko przyjdzie z czasem
Wysłana -
Tak, mam trenera ale bardzo mało waże jak na mój wzrost.
Wysłana -
Tak, mam trenera ale bardzo mało waże jak na mój wzrost
Wysłana -
Dział , który może być dla Ciebie bardzo pomocny - http://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html
zajrzy poczytaj , ewentualnie dopytuj jak masz wątpliwości
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź