SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena sylwetki.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 26 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11860
Witam. Sylwetka do oceny. Krytyka - jak najbardziej.
Wiek: 18
Waga: 72
Wzrost: 178
Staż treningowy:lekko ponad 2 lata
Obwód ramienia: 38
Obwód Pasa: 74
Wyciskanie leżąc: mój rekord to 95 x 10 z pełną kontrolą ruchu
MC: 110 x 12
Przysiad: 100 x 12
Przez pierwszy rok wyznawałem dietę jedz co chcesz - ogólnie nie było źle. Od około roku znaczna poprawa diety (jakość). Makro się zgadza.
Teraz wykluczyłem całkowicie gluten. Węglowodany pozyskuję tylko z ryżu paraboiled/białego oraz owoców i warzyw do tego dochodzi 100g owsianych ponieważ bardzo pozytywnie wpływa to na moje samopoczucie (brak zgagi). Dużo mięsa głównie pierś/wołowina (polędwica/rostbeff), wieprzowinę też jak najbardziej. Nabiał też mocno ograniczony. Ogólnie paleo, ale znacznie zwiększone węgle. Od dwóch tygodni leci też suplementacja cynkiem i magnezem z b6, dodatkowo wleciała omega i witaminy z olimpu. Suplementów typu białko/gainer nigdy nie używałem i nie mam zamiaru, bo dieta nie stanowi problemu.
Moja historia:
Pierwszy raz na siłowni zawitałem w 1 klasie technikum. Byłem największym szczurem w klasie. Wzrost 175, waga 49 kg. W zeszycie zanotowany mam obwód ramienia 27 cm. Ogółem masakra.
Po roku treningu było 64 kg, na podobnym bf. Łapka wtedy to jakieś 34cm.
Drugi rok był gorszy pod względem wagi ale sylwetka, definicja, siła na +. Bardzo przyłożyłem się do nóg. Uda ruszyły jak trzeba, z łydkami mam nadal problem. No ale nie można mieć wszystkiego :). Miałem łącznie kilka miesięcy przerwy. Chodziłem na muay-thai i bjj. Potem się porządnie rozchorowałem - ostre zapalenie płuc. W grudniu ważyłem 70 kg, pod koniec stycznia 64 (sporo wody/glikogenu ale mięso też poszło w dół).
3-4 miesiące i forma wróciła, a nawet była lepsza.
Póki co lecimy z wagą bardzo powoli w górę. Siłowo - szczyt formy, jakbym trochę dociął to sylwetkowo również. Przez te 2 lata zaniedbałem brzuch. Nigdy go nie robiłem bo zawsze twierdziłem że będzie to kolidowało z siadami/martwymi i innymi wielostawowymi - no i widać efekty .
Treningi to split na przemian z push pullem. Gdy czuję, że już nie idzie tak dobrze, zmieniam.
Chyba wszystko. Ogółem jestem zadowolony. Ponad 2 lata - 23kg.
W nie dalekiej przyszłości myślę o pierwszym cyklu. Sam test, raczej długi estr. Myślę o 16 tygodniach.











Zdjęcia bez żadnej pompy. Obecnie trochę zszedłem z wody i zyskałem na definicji.


Zmieniony przez - Dix37. w dniu 2016-06-03 22:44:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Masz fajne podejście do tematu, jesteś młody a działasz z głową, na 2 lata treningu sylwetka wygląda przyzwoicie,nie rzucają mi się jakieś uchybienia szczególnie w oczy. Rob co robisz, robisz to dobrze.
Dodaj jeszcze 2 zdjęcia żeby temat był zgodny z regulaminem.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 26 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11860
Dodane zdjęcia.







1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
i świetnie :). Tak jak pisałem, rób co robisz, bo robisz to dobrze, oby twój temat tu żył i chwal się postępami

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93275 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
ładnie , czysto i estetycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Super sylwetka elegancko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocencie foto

Następny temat

ocena sylwetki zero diety zero białka i innych suplementów 3.5rok

Wiecej