SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Ocena siadow

Wysłana -
Jeśli gorączka Ci przejdzie to możesz zrobić. W innym wypadku nie ma to sensu.
Wysłana -
Sebaaaaaaa
Niestety dopadła mnie jakiś virus. Gardło boli jak nw. Byłem u lekarza kazała przeleżeć przez co najmniej 2 dni. Ale jutro zrobiłbym nogi? Co wy na to?

Olej trening nie ma sensu się katować. Zrób sobie pauzę poleż w łóżku te dwa dni leki na przeziębienie i wyjdź na prosto z samopoczuciem.
Wysłana -
Ja jestem napalonym pasjonatem, więc mimo przeziębienia zawsze wykonuje trening, ale powiem Ci z doświadczenia, że to spowalnia proces leczenia. Dochodzę do siebie, idę na trening i później znowu się czuje rozbity. Trzeba działać mądrzej
Wysłana -
Ja też tak robiłem ale się oduczyłem. Bo z reguły jak odpuszczę trening to szybciej dochodzę do siebie niż jak trenuję
Wysłana -
Racja, trening też do najlepszych nie należy podczas choroby.
Wysłana -
Przelezalem, niestety bez antybiotyku się nie obeszło. Dzisiaj jest prawie, że git. Jutro wypierdzielam na trening ;) pozdro sportowe świry. Jak będę miał jak wrzucę to co miałem wrzucić.
Wysłana -
Sebaaaaaaa
Przelezalem, niestety bez antybiotyku się nie obeszło. Dzisiaj jest prawie, że git. Jutro wypierdzielam na trening ;) pozdro sportowe świry. Jak będę miał jak wrzucę to co miałem wrzucić.

Wypocznij i doprowadź się do porządku trening nie ucieknie a zdrowie najważniejsze, żeby Ci szybko choroba nie wróciła.
Strona 5 z 5
Dodaj odpowiedź