SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Ocena siadow

Wysłana -
Spoko dzięki, dzisiaj siady i wrzucę technikę do oceny jeszcze raz. A w piątek i sobotę wrzucę dipy i podciąganie ;)
Wysłana -
Sebaaaaaaa
Spoko dzięki, dzisiaj siady i wrzucę technikę do oceny jeszcze raz. A w piątek i sobotę wrzucę dipy i podciąganie ;)

Spoko wrzuć śmiało czasem jak ktoś rzuci okiem na technikę to na filmie łatwiej czasem błędy wychwycić.
Wysłana -
Będę wrzucać wszystko na sfd żeby lepsi sprawdzili, bo nie mam zamiaru płacić za trenera. Zastanawiam się też nad zrobieniem dziennika. Progress notuje od listopada w aplikacji wszystko, każdy trening seria powtórzenie ciężar zapisane. Elegancko można się połapać czy progres robię. Jak nie na ciężarze to powtórzenia czy to długość odpoczynku
Wysłana -

Krzywo stanąłem :D ale tylko w tej serii

Ps. Nie wiem czemu nie wrzuca mi filmu w HD na YouTube
Wysłana -
I jak?
Wysłana -
Spoko ale kontroluj kolana bo tam na dole tak chodzą delikatnie na boki i wprowadź jakieś sensoweniejsze tempo w fazie negatywnej
Wysłana -
Tak jest szefie. narAzie będę jeszcze doskonalić technikę a potem tylko dokładać do kija :D
Na dniach wrzucę dipsy i podciągnięciami
Wysłana -
Spoko śmiało wrzucaj. Jak opanujesz dobrze podstawowe boje to później dobre nawyki będą się utrwalać
Wysłana -
Wygląda fajnie. Stopy możesz wkręcać w podłoge (tak jakbyś chciał je lekko przesunąć na zewnątrz mimo że nie zmieniają swojego położenia)dzięki czemu kolana będą stabilniejsze i uaktywnią sie pośladki .
Wysłana -
Niestety dopadła mnie jakiś virus. Gardło boli jak nw. Byłem u lekarza kazała przeleżeć przez co najmniej 2 dni. Ale jutro zrobiłbym nogi? Co wy na to?
Strona 4 z 5
Dodaj odpowiedź