SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena siadow

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
Nie no, aż tak hardkorowo nisko jak Klokov to nie rób on wie co robi, Tobie to niekoniecznie wyjdzie na dobre. Tłocznia brzuszna i ruch zawsze zaczynasz z bioder nieważne czy martwy ciąg czy przysiad a jak Ci ktoś powie inaczej to odeślij go do atlasu anatomicznego. Przysiad to nie jest żadne ćwiczenie do izolowania czwórek. Poślady i dwójki też muszą pracować bo za jakiś czas kręgosłup zacznie się odzywać. Nie staraj się za wszelką cene schodzić najniżej jak się da. Każdy ma inną budowe i najczęściej właśnie tutaj jest popełniany błąd. Zbyt niskie schodzenie przy braku odpowiedniej mobilnośći = podwijanie ogona albo zbyt mocne wypinanie dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 260 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24902
ale ja mu nigdzie nie pisałem żeby robił jak Klokov tylko żeby zaobserwował jego biodra. Rób ATG tak nisko jak potrafisz zachować dobrą technikę i będzie ok
// bardziej mi chodziło żeby sobie pooglądał jak goście robią siady


Zmieniony przez - najdus w dniu 2018-02-15 19:28:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3531
Wziąłem rady do serca i w srod trening: wstawię jeszcze raz siady :

A tutaj mc klasyk do oceny

( Czasem za szybko kolana prostowalem)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 260 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24902
ale rób bez butów, buty do biegania są od biegania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3531
Nie będę ściągać butów na silce.. inni też chcą poćwiczyć :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 260 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24902
przecież nie ma nic dziwnego w robieniu martwego czy siadów bez butów? to przynajmniej kup odpowiednie buty, byle była płaska i stabilna podeszwa. Tak samo w przysiadach, jak zaczniesz w takich butach robić siady to stopa będzie ci latać w nich. Nawet teraz zobacz jak te buty pracują a co będzie jak wrzucisz 50 kg więcej. Tam jest 'amortyzacja', której być nie powinno. Szkoda niszczyć progres.


Zmieniony przez - najdus w dniu 2018-02-19 17:10:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3531
Wiem na buty nie zwracajcie uwagi, swoje z twardą podeszwą za kostkę zostawiłem w innym mieście. Co z techniką?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Martwy wygląda całkiem fajnie jednak kontroluj bardziej faze negatywną i przed rozpoczęciem powtórzenia nie zadzieraj głowy do góry

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3531
Okej poza głową i wolniejszym negatywem jest git tak? Jakieś uwagi ? Na co zwracać uwagę? Jakieś wskazówki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Tak jest bardzo fajnie, ładnie trzymasz grzbiet i tor sztangi też blisko nóg więc nie ma się co czepiać. Dokładać tylko na kija
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia do planu treningowego

Następny temat

Plan od trenera - watpliwosci

WHEY premium