SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena planu treningowego fbw

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2064
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 15 lat

Waga : 67 kg

Wzrost : 177 cm

Cel treningowy : Budowa masy mięśniowej

Staż treningowy na siłowni : Ćwiczę w domu od około roku

Uprawiane inne sporty : Piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : Sztangielki, drążek

Dieta : Stosuje dietę 3285 kcal

Przeciwskazania medyczne : Brak

Zażywane suplementy : Brak

Ostatnio przerabiany plan: fbw

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): Nie mam pomiarów


Witam mam pytanie czy była by możliwość sprawdzenia planu jakim trenuje?
Dokładnie jest to fbw trenowalem zawsze splitem lecz planuje ćwiczyć fbw ze względu na lepsze efekty. Z góry dziękuję za pomoc

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
jak wszystko jest w porządku to ok. jednak nadal bym byl za tym, aby technike treningową ktos mocno skontrolowal
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2064
Trening B






Zmieniony przez - Antek2003 w dniu 2018-08-10 10:18:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Można by pewne modyfikacje wprowadzić, a potrafisz wykonać wszystkie ćwiczenia poprawnie technicznie?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2064
Nie jestem pewien ale cały czas pracuje żeby bylo jak najlepiej z techniką. Jakie mogą być modyfikacje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Ja bym się bardziej oparł na ćwiczeniach złożonych unoszenie bokiem zastąpić jakimś wyciskanie stojąc, martwego ciągu nie wykonu? Przenoszenie jest skierowane na co?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2064
Przenoszenie hantli za głowę miało być na początku na klatkę ale tam zmieniłem że jest wyciskanie hantli na podłodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
przenoszenie to takie wszystko i nic... w planie FBW zdecydowanie sa duzo lepsze opcje niz korzystanie z tego typu ruchu, zwlaszcza w kontekscie klaty

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Antek2003
Przenoszenie hantli za głowę miało być na początku na klatkę ale tam zmieniłem że jest wyciskanie hantli na podłodze


Może być taki zamiennik dla przenoszenia. A jak z wykonaniem martwego ciągu? Masz jakieś przeciwwskazania ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2064
Przez około rok miałem problem z kolanami przez to że szybko poszedłem z wzrostem moja rzepka nie nadążyła i przez to miałem bóle kolan. Wczoraj robiłem przysiady i kolana myślę że są już w dobrym stanie. Zawsze bałem się nie wiem czemu martwego ciągu ale myślę że mógłbym robić.


Zmieniony przez - Antek2003 w dniu 2018-08-10 12:30:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Jesli nie ma Ci kto pokazac techniki to odpuść.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
Antek2003
Przez około rok miałem problem z kolanami przez to że szybko poszedłem z wzrostem moja rzepka nie nadążyła i przez to miałem bóle kolan. Wczoraj robiłem przysiady i kolana myślę że są już w dobrym stanie. Zawsze bałem się nie wiem czemu martwego ciągu ale myślę że mógłbym robić.



Zmieniony przez - Antek2003 w dniu 2018-08-10 12:30:20


czy byl problem z tzw. jalowa martwica kosci? czy sprawa bardziej delikatna?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile BF? (Foto), Redukcja?

Następny temat

Plan treningowy na masę - brak siłowni, częsta zmiana miejsca zamieszkania

WHEY premium