SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena planu na redukcje.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3567

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

Wiek

19

Waga

97

Wzrost

188

Staż treningowy

2 lata z przerwami

Obwód pasa

108

Obwód klatki piersiowej

106

Obwód uda

60

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

wf x3 w tygodniu

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

siłownia, bieganie

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

130B, 300W, 90T

Wrażliwość na stymulanty

Możliwosci finansowe

Cel/problem/opis

redukcja do 85 kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1439
Witam, po raz kolejny chciałbym spróbować zmienić swoją sylwetkę, tym razem skutecznie. Nie chodzi mi tutaj o to, że lato idzie i jakimś cudem chce zrobić super sylwetkę. Chce po prostu zrzucić zbędny nadmiar kilogramów i poprawić ogólną sprawność. A jeśli pójdzie za tym poprawa wyglądu to dodatkowy plus. Przez ostatnie 2 msc uczęszczałem na siłownie w pełni wyposażoną, lecz teraz czas nie pozwala i ćwiczę w domu , gdzie posiadam podstawowy sprzęt. Chciałbym abyście sprawdzili moją dietę jak i plan treningowy i ewentualnie dali jakieś wskazówki.
Zapotrzebowanie: 3400 kcal
Trening FBW 3x w tygodniu
1. Przysiad 4x15-20
2. Zakroki 3x 10(na noge)
3. Wiosłowanie sztangą 4x12
4. Wyciskanie sztangą 5x5
5. Wyciskanie sztangielek stojąc 3x15
6. Uginanie przedramion ze sztangą 16-25-8
7. Pompki odwrotne tyłem 3x15

Zastanawiam się jeszcze nad splitem, ale tutaj prosiłbym o rady. A co do tego planu to planuje zakup drążka i taśmy oporowej, i dodanie między zakroki a wiosło. A co do cardio, to myślę o bieganiu w DNT 3x30 min w tygodniu. Proszę o porady :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Na klatkę zmniejszyć do 3-4 serii , dodać warzywa i owoce w diecie , reszta wygląda nie najgorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1439
Warzywa na patelnię do ryżu i kurczaka, lecz nie wiem czy muszę to ujmować w planie diety, w sensie kalorie. A co do owoców , to dawać ich więcej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Wliczaj w kalorie te warzywa one wniosą trochę kalorii do diety.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1439
Dodam te warzywa i ogranicze węgle kosztem tych warzyw. Ale mam takie pytanie, jako że nie zależy mi na jakiejś super sylwetce, nie planuje żadnych startów :D to wiadomo jak każdy człowiek ma chwile słabości, a u mnie wygląda to tak że jak zjem coś niezdrowego, to traktuje dzień jako stracony i wiadomo jak reszta wygląda.. Tak więc, czy jeśli wlicze w bilans i makro będzie się zgadzalo, to takie coś może bardzo spieprzyć mi dietę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Zrób sobie 1 x tydzień cheat meal i zjedz normalnie na co masz ochotę i będzie dobrze nie ma co przesadzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1439
U mnie właśnie jest problem z psychiką, ja potrafie 2 tygodnie czysto trzymać diet, po czym kolejny dzień, coś spieprzę, i dochodzę do wniosku że i tak spieprzyłem, więc ten dzień idzie do kosza i wpieprzam ile dam rady. Oczywiście później wyrzuty sumienia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
No to ogarnij sobie to , zrób w założeniu że jeden posiłek jesz to na co masz ochotę a resztę trzymaj a nie że już coś spieprzyłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1439
Wiem że już dużo było o tym mówione, ale co z tym jest jak rzeczywiście zmieszczę się w makro ale będzie coś niepełnowartościowe, będzie to miało duże znaczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
zalezy jaki procent udziału to będzie w stosunku do całej diety

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1439
Nie chodzi mi o kebaby, KFC czy coś , tylko np. raz za czas zjedzenie jogurtu owocowego czy coś w tym stylu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODŻYWKI BIAŁKOWE – SERWATKA I KAZEINA – KIEDY, PO CO I DLA KOGO?

Wiecej