SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena planu na mase

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 697

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mezczyzna

Wiek

18

Waga

70

Wzrost

185

Cel treningowy

Masa

Staż treningowy na siłowni

maly

Uprawiane inne sporty

Wczesniej boks

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Sztanga, sztangielki, lawka, stojaki, drazek

Dieta

2,2 bialka, 1,4 tluszczu, reszta ww. Bedzie ok 3500kcal(jeszcze nie liczylem)

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Brak

Zażywane suplementy

Omega 3, bcaa, odzywka bialkowo-ww

Ostatnio przerabiany plan

kiedys tez troche fbw lecz slabo to szlo przez brak cierpliwosci jak i motywacji.

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Teraz nie wiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Witam, Za nie dlugo zaczynam trenowac, trenowalem kiedys lecz nie mialem cieprliwosci i odpuscilem. Trenowal bede planem FBW z tym ze wioslowanie sztanga na lawce bedzie. Pare pytan jakie mnie meczy to ile seri i ile powotrzen? 8x3 z stalym obciazeniem na kazda serie?(80% ciezaru maksymalnego?)

Zaciekawil mnie ten artykul, i dzieki niemu zastanawiam sie ile powtorzen i serii, w jakim tempie robic aby miesnie rosly?
http://potreningu.pl/artykuly/1120/porozmawiajmy-o-ilosci-powtorzen-i-tempie-w-cwiczeniach-silowych>


Zapomnialem dodac, jeszcze kreatyna bedzie.

Zmieniony przez - Ttoomek w dniu 2014-03-19 16:17:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masz wiele możliwości: rampa, progresja, stały ciężar, ale to zależy od Ciebie i twojego organizmu jak na to zareaguje. Niektórzy mają postępy przy rampie, inni przy stałym ciężarze.

Kreatyna teraz jest ci zbędna gdy dopiero zaczynasz budować mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
No ale radzilem sie troche na tym forum w dziale suplementacji i mi powiedzieli ze kreatyna moze byc jezeli dieta bedzie dopieta na ostatni guzik. To jaka mozliwosc mam wybrac? Co mozecie mi poradzic na poczatek? Kiedys przy stalym mialem male efekty ale wydaje mi sie ze to byla wina diety poniewaz mialem tylko raptem 2500kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
weź progresje/piramide zrób na początek. 12/10/10/8 powtorzen przykladowo ze zwiekszaniem ciezaru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
czyli 4 serie? A jak z ciezarami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przykladowo 1 seria 60% CM, 2 seria 70%, 3s. 75%, 4 seria 80%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
I oczywscie przed tym jedna seria na rozgrzewke, a jak z szybkoscia? jak dlugo robic powtorzenie? stopowac na 1-2s na dole czy cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jezu chłopie nie licze . poprawnie technicznie i żebyś nie rwał ciężaru po prostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Pytam bo z tego artykulu wynika, ze rozne przerwy w robieniu cwiczenia itp. maja naprawde wplyw na to jak miesnie beda rosnac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena treningu na masę

Następny temat

Plan treningowy do korekty.Ekto

WHEY premium