SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Ocena planu

Wysłana -
Dorzuć coś na dwugłowe i nogi muszą rosnąc.

Możlwie, że zbyt dużo oczekujesz.
Wysłana -
Raczej nie, co prawda kształt się poprawił, ale przyrostu od października prawie w ogóle.
To dorzucić coś na dwójki i lecieć 2xtydzień tak?
Wysłana -
Co myślicie o wyrzuceniu wiosłowania sztangą w dniu pleców i wrzucenie w to miejsce martwego? Powód jest taki, że nie jestem w stanie robić mc po siadach.

I czy normalnym jest, że po mc czuję pompę w dolnej części pleców? Na drugi dzień zakwas też tylko w dolnej części. Może być to spowodowane tym, że po prostu mięśnie w tej dolnej części mam słabsze?
Wysłana -
Tak możesz wprowadzić taką zamianę nie każdemu martwy i przysiad odpowiada jednego dnia na treningu.

Odczucia masz dobre po martwym. To ćwiczenie angażuje całe ciało ale dolny odcinek grzbietu bardzo mocno. Mięśnie się wzmocnią to będzie mniej odczuwalne.
Wysłana -
Witam Panowie i wpadam z kolejnym pytaniem.
Czy nadmiar białka może powodować problemy gastryczne(wzdęcia, gazy itp.)?
Wychodzi mi ok.1,8 zwierzęcego, a po zsumowaniu wszystkiego ok.2,5-7.
Wczoraj zjadłem nieco mniej mięsa i więcej węgli i samopoczucie się poprawiło. Obciąć troszkę tego białka z mięcha i dorzucić węgli czy kombinować coś innego?
Wysłana -
Białko może powodować jakiś dyskomfort jeśli jest za dużo ewentualnie na coś innego masz nietolerancję.
Ale przy takich wartościach nie powinno być problemów.
Wysłana -
Wartości te podawane są w przybliżeniu bo nie mam wagi kuchennej, więc mogą być nieco wyższe.
U mnie białko zwierzęce to tylko kurczak(filet, udko itp.) plus czasem jajka lub od święta inne mięso. Raczej nic innego nie wprowadziłem co mogłoby wywołać nietolerancję.
Wysłana -
W takim razie musisz spróbować i delikatnie obciąć białko i zobaczysz czy sytuacja będzie się powtarzać.
Strona 7 z 7
Dodaj odpowiedź