SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena planu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ok coś pokombinuję. Dzięki, że zaglądasz i coś podpowiadasz.


Zmieniony przez - shooto w dniu 2017-11-07 20:44:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nie ma sprawy
2

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Zastanawiam się jeszcze czy nie robić treningu nóg dwa razy w tygodniu. Nie ukrywam, że ze sprzętem jaki posiadam ciężko je dobrze przetrenować. Bazuję na wykrokach i bułgarach(nie mam żadnych stojaków żeby robić przysiady), jednak wydaje mi się, że raz w tygodniu to za mało. W dniu push i pull jestem w stanie dać mięśniom mocny wycisk, tylko te nogi ciężko zajechać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Albo przejść na góra/dół?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Coś takiego ułożyłem.
Góra1:
Podciąganie nachwyt z obciążeniem 5-6x6-10
Dipsy z obciążeniem 5-6x8-12
Wiosło hantlami 5-6xdo upadku bo tylko 2 hantle po 15kg
Wyciskanie żołnierskie 5-6x8-12
Coś na triceps

Dół:
Bułgary 6x15-20
Wykroki 6xile da radę, póki nie wypluję płuc
MCNPN 6x15
Na dobicie fronty kilka serii
Wspięcia na palce 6xmax

Góra2:
Podchwyt z obc. 5-6x6-10
Pompki z obciążeniem 5-6x12-15
Wiosło sztangą 5-6xdo 20powt.
Wznosy hantli bokiem 5-6x12
Coś na biceps

Na początek dałbym 3xtydzień na zmianę albo 4xtydzień jak regeneracja będzie dobra. W dole tylko 1 wersja bo nawet nie mam co wykombinować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ujdzie ale pierw potrenuj starym planem dłużej i go wykorzystaj.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ok. Więc przynajmniej do świąt lecę starym planem, wtedy znowu zrobię pomiary i ewentualnie będę coś zmieniał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Chyba zdecyduję się na wykupienie karnetu na siłkę i problem się rozwiąże. Będę mógł normalnie progresować z obciążeniem bez kombinacji.

Mam jeszcze takie pytanie. Mam problemy z kolanami od jakiegoś czasu. A mianowicie ból lewego po treningu i przeskakiwanie w prawym poniżej kąta 90 stopni. Co ciekawe przeskakuje mi coś tylko przy równoległym ustawieniu stóp jak rozstawie pod kątem do 45 stopni to wszystko jest ok i mogę schodzić do samej ziemi bez dyskomfortu. Jest czym się przejmować czy to może kwestia zmiany ćwiczeń(nie wiem czy ból to nie wina wykroków) czy może słaba rozgrzewka? Wiem, że to nie forum medyczne ale nie zaszkodzi zapytać.


Zmieniony przez - shooto w dniu 2017-11-24 21:53:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Trudno powiedzieć co jest przyczyną. Być może jakaś patologia stawu bądź niepoprawna technika.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nagraj film i przynajmniej jedną potencjalną przyczyne wykluczymy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór celu treningu. Masa czy redukcja?

Następny temat

martwy ciąg a ból pleców

WHEY premium