SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Ocena planu

Wysłana -
shooto
Moje śniadanie to placki owsiane więc raczej węglowodany niż białko. Na razie nie mam pomysłu na inne śniadanie a to mega dobrze mi wchodzi.

Możesz do ciasta na placki owsiane dosypać trochę odżywki białkowej, podbijesz białko i smaczniejsze będzie na pewno.
Wysłana -
Zrobiłem sobie z ciekawosci pomiary i od końca października do dzisiaj +1cm w łapie, +2-3 cm w klacie, udo też do przodu i łydka również nieco podrosła. Udo nie podaję wymiaru bo nie pamiętam na jakiej wysokości ostatnio mierzylem, ale w lustrze widać, że rosną. Pas bez większych zmian, ale jak napnę to na górze kostki się przebijają, więc myślę, że też na plus.
Waga też troszkę do przodu, ciężary idą, ogólnie sylwetka wydaje mi się bardziej "ubita", żyły na barach itd.
Wydaje mi się, że progres chyba ok, jak myślicie?
Wysłana -
Oczywiście jak widzisz, że pomiary do góry, wyniki siłowe do góry i jeszcze widać w lustrze, że sylwetka nabiera wyrazistości to tylko się cieszyć.
Wysłana -
I ostatnio zauważyłem duży wzrost apetytu i ochoty na żarcie typu tosty itp, tak się zastanawiam jak to rozumieć? Sygnał od organizmu, że mam więcej jeść czy po prostu ciężkie treningi to powodują. Nie chcę za dużo jeść żeby się nie zalać, tylko spokojnie budować mięśnie,a może powinienem dorzucić kcal skoro odczuwam głód?
Wysłana -
Taki odzew może być jak treningi są odpowiednio ciężkie ale nie możesz za dużo dołożyć bo Cię podleje.
Jak bilans nie pozwala zjeść więcej to musisz odpowiednio dobierać produkty w diecie.
Wysłana -
Po prostu metabolizm przyśpieszył dzięki diecie i regularnej aktywności.
Wysłana -
Witam.
Trenuję cały czas, sylwetka się poprawia, siłowo też całkiem dobrze idzie. Dzisiaj zrobiłem pomiary i od marca dużo nie przybyło, chociaż w lustrze widać, że sylwetka się fajnie kształtuje. Czy myślicie, że jest to odpowiedni moment, aby dorzucić suplementację kreatyną? Wydaje mi się, że jak na taki staż sylwetkowo mógłbym trochę więcej wyciągnąć dzięki odpowiedniej suplementacji.
Wysłana -
Cialo rosnie, ciezkie treningi to potrzebuje wiecej kalorii, phelps ciezko trnowal i wcinal na potege by moec enrgie.
Wysłana -
Poczekaj jeszcze. Skoro sa efekty to nie ma co kombinować.
Strona 10 z 10
Dodaj odpowiedź