SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena planu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6486 Napisanych postów 62276 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777449
shooto
Moje śniadanie to placki owsiane więc raczej węglowodany niż białko. Na razie nie mam pomysłu na inne śniadanie a to mega dobrze mi wchodzi.


Możesz do ciasta na placki owsiane dosypać trochę odżywki białkowej, podbijesz białko i smaczniejsze będzie na pewno.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Zrobiłem sobie z ciekawosci pomiary i od końca października do dzisiaj +1cm w łapie, +2-3 cm w klacie, udo też do przodu i łydka również nieco podrosła. Udo nie podaję wymiaru bo nie pamiętam na jakiej wysokości ostatnio mierzylem, ale w lustrze widać, że rosną. Pas bez większych zmian, ale jak napnę to na górze kostki się przebijają, więc myślę, że też na plus.
Waga też troszkę do przodu, ciężary idą, ogólnie sylwetka wydaje mi się bardziej "ubita", żyły na barach itd.
Wydaje mi się, że progres chyba ok, jak myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6486 Napisanych postów 62276 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777449
Oczywiście jak widzisz, że pomiary do góry, wyniki siłowe do góry i jeszcze widać w lustrze, że sylwetka nabiera wyrazistości to tylko się cieszyć.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
I ostatnio zauważyłem duży wzrost apetytu i ochoty na żarcie typu tosty itp, tak się zastanawiam jak to rozumieć? Sygnał od organizmu, że mam więcej jeść czy po prostu ciężkie treningi to powodują. Nie chcę za dużo jeść żeby się nie zalać, tylko spokojnie budować mięśnie,a może powinienem dorzucić kcal skoro odczuwam głód?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6486 Napisanych postów 62276 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777449
Taki odzew może być jak treningi są odpowiednio ciężkie ale nie możesz za dużo dołożyć bo Cię podleje.
Jak bilans nie pozwala zjeść więcej to musisz odpowiednio dobierać produkty w diecie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347417
Po prostu metabolizm przyśpieszył dzięki diecie i regularnej aktywności.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Witam.
Trenuję cały czas, sylwetka się poprawia, siłowo też całkiem dobrze idzie. Dzisiaj zrobiłem pomiary i od marca dużo nie przybyło, chociaż w lustrze widać, że sylwetka się fajnie kształtuje. Czy myślicie, że jest to odpowiedni moment, aby dorzucić suplementację kreatyną? Wydaje mi się, że jak na taki staż sylwetkowo mógłbym trochę więcej wyciągnąć dzięki odpowiedniej suplementacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17700 Napisanych postów 132147 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460634
Cialo rosnie, ciezkie treningi to potrzebuje wiecej kalorii, phelps ciezko trnowal i wcinal na potege by moec enrgie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347417
Poczekaj jeszcze. Skoro sa efekty to nie ma co kombinować.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Witam.
Przybywam z kolejnym pytaniem. Dotychczas leciałem typowym splitem, właściwie to p/p/l 3 razy w tygodniu. Dosyć spora objętość ~15-18 serii na duże partie. Teraz przeszedłem na góra/dół 3 razy w tygodniu, plan z artykułu pierwszy rok treningów. Zastanawiam się czy objętość nie będzie za mała, by notować progres, biorąc pod uwagę fakt, że dotychcasz mięśnie dostawały większy wycisk niż w tym planie. Co o tym myślicie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór celu treningu. Masa czy redukcja?

Następny temat

martwy ciąg a ból pleców

WHEY premium