SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena planu.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13190
Witam, wysyłam swój plan treningowy prosiłbym o opinie co kto o nim sądzi czy nie jest za bardzo intensywny. Jeśli chodzi o regeneracje to jest bardzo dobra, dieta też dopieta wiec trenowanie tym planem nie sprawia mi kłopotu. Ale może od strony przeciążeń albo cos w tym stylu jest to za duzo wiec prosze o opinie.
Podałem tylko ilość serii ponieważ powtórzenia są praktycznie zawsze do oporu. Chyba ze chodzi o cwiczenia wielostawowe typu wyciskania, siady etc. to jest to zazwyczaj na duzych ciezarach i z mala iloscia powtórzen. Progres mam praktycznie caly czas.

Wiek: 18
Wzrost: 184
Waga: 97kg ( bf mysle na 18-19%)
Biceps: 43cm
Klatka: 117cm
Udo: 70cm
Pas: 87cm
Staż: 2.5roku (1 rok tzw. wprowadzenia, wyczucia mięsni itd) 1.5roku intensywnego treningu 5x w tyg






Zmieniony przez - ANISK w dniu 2017-06-06 11:53:30
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62219 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776884
Ja bym bardziej zróżnicował te ćwiczenia w poszczególnych dniach.

Barki słaby trening.
W nogach też tył uda ledwo ruszony.
Można by było co nieco pozmieniać w ćwiczeniach

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13190
Nogi mialem od zawsze duże i idą nawet jak je lekko ruszę, a co do barków to jestem otwarty na propozycje.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62219 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776884
Ale w nogach mocniej zaatakuj tył uda a reszta jest ok.

Jak masz dwa treningi barków w tygodniu to w jednym dniu poleć mocno siłowo daj jakieś wyciskania sztangowe, hp, wyciąg dolny a w drugim dniu zrób pompkę + mind muscle.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13190
Wszystko ok, ale po takiej klatce jaka robie to z wyciskaniami na barki jest problem, ciezar jaki jestem w stanie podniesc jest smieszny sięga 50-60% 1 rep maxu wiec nie wiem czy jest tego sens.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62219 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776884
To z klaką możesz zrobić dokładnie tak samo w jeden dzień mocno siłowo, a w drugi izolacja i czucie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13190
ok, dzieki za pomysl.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klatka

Wiecej