SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena planów redukcyjnych i sylwetki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1396

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Płeć

M

Waga

97

Wzrost

178

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

siłownia 4 razy w tygodniu

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

3lata

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Zbilansowana
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2691
Mam kilka pytań odnośnie redukcji. Moje zapotrzebowanie wynosi ok 3700kcal. Na początek ustaliłem że będę jadł 3300kcal. Dieta zbilansowana B:255g W:381g T:78 .
Produkty których będę używał w diecie to: białko z odżywki Wpc, ryż , pierś z kurczaka, makaron, jajecznica, carbo. Początek redukcji będę jedynie ćwiczył treningiem typowo masowym chociaż nie wiem czy lepiej stosować metodę większy ciężar dłuższe przerwy czy mniejszy ciężar krótkie przerwy większa ilość serii? Aeroby będę powoli wprowadzał gdy zobaczę zastój. Suplementy które posiadam i wykorzystam to : kreatyna ,bcaa, witaminy tj taki multizestaw , Ca-Zn-Mg , potas, tauryna oraz spalacz hellfire który będzie użyty dopiero pod sam koniec gdyż mam nadzieję że jest możliwe zejść na nim trochę poniżej 10% bf. Moje pytanie brzmi wiec czy to wszystko jest sensowne? Dorzucam parę zdjęć sylwetki abyście mogli ocenić mniej więcej ile potrzeba zrzucić kilogramów by zamierzane cele osiągnąć. Planowałem wstępnie zrzucić około 15kg w 4 miesiące a wiadomo dobrze by było już na początku lipca być pociętym. Wiec jak uważacie kiedy zacząć i ew zmienić?










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Nie, przy takim zalaniu będzie ok. Tak jak pisałem tak skonstruowany jadłospis jest niedoborowy we wszystko co tylko jest możliwe, od wapnia czy magnezu po antyoksydanty itd itp. Nie, pigułki tego nie załatwią.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Sugeruję poczytać posty podwieszone na temat odżywiania, sądząc po tym co napisałeś wiedza w tym temacie u Ciebie mocno kuleje. Poza tym piszesz ogólnikami, z których nie bardzo da się coś wywnioskować.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2691
Nie rozumiem białko 2.5g Wegle 4g Tłuszcze: 0.8g na mase ciała wiec chyba jest to dosyc optymalne rozwiązanie produkty i ile sie nie mylę są w porządku oczywiscie w kazdym posiłku wszystkie makroskładniki. Pozatym na pytania które podałem z pewnościa można odpowiedziec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
gdyby makroskładniki były najważniejsze to nie byłoby potrzeby oceny diet, bo z dopasowaniem liczb i małpa by sobie poradziła. Tak jak pisałem poczytaj posty podwieszone dotyczące żywienia, rozpisz plan, wklej go do oceny, wtedy można będzie cokolwiek mówić. A jak chcesz się pociąć do lipca to sugeruję ciąć od zaraz, w zasadzie to powinieneś to robić już dawno temu przy takim zalaniu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2691
Posiłek 4 byłby potreningowym. Do ryzu i kurczaka warzywa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
W diecie masz tyle niedoborów, że nie wiadomo od czego zacząć. Myślę, że nie trzeba Ci też tyle białka, a tym bardziej węglowodanów. Przy takim zatłuszczeniu sugerowałbym niższą ich podaż lub rotację. Po treningu nie trzeba Ci carbo i białka, a posiłek stosowny do tej pory.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2015-01-08 20:38:52

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2691
Ale chciałbym się w miare dobrze czuc a bez wegli czuje sie słabo aczkolwiek zmniejszajac podaz kaloryczna zaczne od weglowodanów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
kiepskie samopoczucie szybko mija, nikt nie karze Ci też ciąć ich nie wiadomo do jak niskich wartości, choć osobiście pewnie bym to w tym przypadku zrobił chociaż w 1-2 dniach w tygodniu czy skali 10dni, zależnie jakim rozkładem bym układał cykl.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2015-01-08 20:43:49

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2691
Więc zmniejszyc podaż węglowodanów na rzecz tłuszczów ale o ile mniej wiecej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
niekoniecznie na rzecz tłuszczu, ubytek kcal masz skąd czerpać. Nie bałbym się ściąć 100-150g "od tak". Tak samo jak pisałem nie trzeba Ci tyle białka, więc wywal np całkiem ten "posiłek 4" i po problemie, przynajmniej pierwszym, bo jak pisałem masz o wiele więcej zmartwień niż dobór BTW.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2691
A nie będzie to zbyt duży deficyt jak na początek? I mozna jaśniej z moimi zmartwieniami o których nie wiem ;) ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja tkanki tłuszczowej, wyrzeżbienie calego ciała w szczególności brzucha

Następny temat

szukam programu treningowego

WHEY premium