SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Ocena masy- czy ide w dobrym kierunku ?

Wysłana -
ale na tych 3300 masa szła w górę, bo jak nie to na tych 2900 też jej nie zbudujesz
Wysłana -
W dt zostane 3300 a w dnt 3100 i zobacze ten tydzien. Ogólnie plan by masowac do października.
Wysłana -
Lepiej masować powoli nawet jak słabo masa wpada niż potem się męczyć z redukcją balastu.
Wysłana -
Po kolejnych 2 tygodniach bedac na 3300 kcal w zasadzie pas jest taki sam co na poczatku redukcji - pomiary tych co wyszlo 82 musiały byc błędne. Waga stoi i nadal jest 77.5 ale widze poprawę wyeksponowania miesnia i sylwetki . zszedlem troche z ciezaru na klate i plecy . wydaje mi sie ze na tych 3300 robi sie rekompozycja. W tym tygodniu dam 3400kcal.
Wysłana -
Jak widzisz progres to jest ok, lepiej robic powolny i z głową niż się zalać jak swiania na masie
Wysłana -
Mysle ze duzo daja treningu ktore mam 4 dni i po których zawsze jestem mocno spocony i dzieki orzed treningowce tez lepiej wydłuża trening i " nabija" mięśnie. Ogolnie jest chodiz o diete to trzymam w tygodniu te 160-170 gram bialka tluszczu okolo 90 i reszta wegli. Z kolei w wekend obninam wegle i dodaje jakies 30 gram tluszczu a obcinam wegle ze wzgledu na rozklad dnia taki a nie inny
Wysłana -
Do kiedy budować masę mięśniową uzależnione jest od poziomu tkanki tłuszczowej, więc nie ma co określać czasu cyklu do października.
Wysłana -
Obserwujesz sylwetke i sam decydujesz w jaka fazę treningowa trzeba wejść .
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź