sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl ActivLab

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o białku!

Ocena jakości odżywek wysokobiałkowych na rynku polskim - Recenzja artykułu

Wysłana -
Serdecznie zapraszamy do lektury recenzji artykułu dr inż. Piotra Kaczki zatytułowanego „Ocena jakości odżywek wysokobiałkowych na rynku polskim” autorstwa dr Pawła Przychodzeń specjalisty do spraw badań i rozwoju produktów marki Activlab

Recenzja znajduje się na stronie www.activlab.pl pod linkiem:
http://www.activlab.pl/aktualnosci/aktualne1/aktualnosci-15331/recenzja-artykulu-dr-inz.-piotra-kaczki-pt.-ocena-jakosci-odzywek-wysokobialkowych-na-rynku-polskim

Doceniamy pracę jaką wykonał autor tekstu, ponieważ w interesie wszystkich producentów odżywek, a w szczególności konsumentów powinna być zawsze produkcja suplementów i odżywek najwyższej jakości. Jednakże z uwagi, że poruszony temat jest bardzo obszerny i nie powinien skończyć się na jednorazowym artykule, serdecznie zapraszamy doktora Piotra Kaczkę do dyskusji, która będzie transmitowana na żywo za pośrednictwem Internetu.

Jednocześnie pozwoliliśmy sobie wysłać zaproszenie drogą pocztową na adres redakcji magazynu, w którym artykuł się pojawił i z niecierpliwością czekamy na jego przyjęcie.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
przeczytane , czekamy na ciąg dalszy :)
Wysłana -
Na kiedy mam rezerwować TV SFD? Jestem ciekaw wyniku ewentualnej dyskusji.

Nie wiem czy nasze poprzednie Studio w Agorze jeszcze będzie dostępne ale transmisja przez SFD zawsze jest możliwa.

Zmieniony przez - Bull w dniu 2013-05-17 16:15:42
Wysłana -
Czekamy na przyjęcie zaproszenia przez Pana Piotra Kaczkę.
Wysłana -
Spoko ale jak co to oferujemy się jako medium i wspomożemy wydarzenie od strony IT
Wysłana -
ciekawe
Wysłana -
Mnie się to bardzo podoba i bardzo bym chciał, żeby doszło to takiej dyskusji LIVE. Jednocześnie proszę wszystkich moderatorów o neutralność w tym temacie. Źle by się stało gdyby ewentualne sympatie modów zaburzyły oceny userów.
Wysłana -
sie rozumie. moja wypowiedz ciekawie odnosi sie do tego typu spotkania. na pewno widz z takiej debaty by wiele sie dowiedzial na temat wykonywania badan, procedurach produkcji itp
Wysłana -
o tak. Chętnie bym coś takiego zobaczył.
Wysłana -
Dostałem zaproszenie na konferencję szkoleniową w Katowicach w niedzielę.
Zobaczę to będę mógł coś powiedzieć na poruszony temat.
Wysłana -
Czytałem ten artykuł i przeczytałem recenzję.

Pytanie kto to jest ten ktoś kto ją napisał??
dr.Paweł Przychodzeń

Szukam na stronie uczelni,szukam w necie,szukam na fejsie,Naszej Klasie ale nigdzie nie mogę się dowiedzieć kto to jest ten recenzujący?
Wygląda na człowieka z nikąd.

Swoją drogą to ostro pojechali niektórych producentów.
Ale o Aktivlabie nie było ani słowa.
Strona 1 z 84
Dodaj odpowiedź