SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena i ulepszenie elementów diety proteinowej (Dukan).

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3130

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Spróbuj, może Ci się uda zbudować masę mięśniową, wyjdź na przeciw fizjologii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7068
Ale po co ten sarkazm? Tak Cię irytuje, że ktoś wybrał nieodpowiednią według Ciebie dietę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie, po prostu dostałeś wcześniej klarowne wypowiedzi, a nadal pytasz się o rzeczy abstrakcyjne.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-06-23 11:22:41
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Ta dieta nie jest nieodpowiednia według nas, tylko według nauki i praw fizjologii organizmu człowieka. To nie jest wybór samochodu, gdzie mi się nie podoba bmw, a Ty uważasz, że jest ok.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zgadza się.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
Hallkell
Po prostu wynika to z mojej niewiedzy w tym zakresie. Rozumiem, że przy deficycie kalorycznym i ze źle zbalansowaną dietą nie ma szans by zbudować mięsień.


to moze inaczej. wiesz co to za nauka fizyka? a no wlasnie. wiec zadaj sobie sam pytanie, tak na chlopski rozum, w jaki sposob chcesz cokolwiek zbudowac na deficycie kcal skoro Twoj organizm dostaje mniej energii niz potrzebuje?

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7068
Panowie, proponuje jeszcze raz przeczytać mój pierwszy, dzisiejszy post. Pisałem tam, że rozważam "trening domatora", ale raczej nie widzę sensu, ponieważ mięśni i tak nie rozwinę przy takim deficycie i pytałem o potwierdzenie. Za to dostaje jakieś niezbyt mądre docinki, które później reszta powtarza nie pamietając o czym pisałem. Wyluzujcie, bo nie wypowiadam się ex cathedra, tylko jako laik do specjalistów.

Co do mojej diety. Obecnie przekraczam -zazwyczaj- minimalnie dzienne zapotrzebowanie na tłuszcz w przypadku diety 1200 kalorii i to nie niskotłuczowej. Opieram się na tym https://portal.abczdrowie.pl/dzienne-zapotrzebowanie-na-tluszcz  Ogólnie widełki diety to 1100-1400 kalorii obecnie. Przekraczam za to norme białka jak na taka diete. Organizm dostaje codziennie wszystkie niezbędne minerały i witaminy. Wypijam 2-2.5 litra płynów. Obecna waga to 83.5kg i czuję śie po prostu świetnie. Kondycja też super. Dzisiaj po ponad godzinnym biegu z interwałami wydawało mi się, że mogłbym biec i kolejna godzinę. Z dziwnych rzeczy, prawie się nie pocę. Nie planuję jednak intensywnego treningu siłowego, a pewnie to macie na myśli pisząc, to co piszecie. Po treningu siłowym czuję sie po prostu lepiej i taki amatorski byłby najprawdopodobniej pomocny, żeby nie spalić mięśni.


Zmieniony przez - Hallkell w dniu 2018-06-23 13:08:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Myślę, że dalsza dyskusja nie ma sensu. Nie wyciągnąłeś wniosków z tego co pisaliśmy, więc nikt nic tutaj już nie pomoże. Widocznie jesteś jedną z osób, która musi uczyć się na własnych błędach żeby zobaczyć swoje błędy. Dalsza dyskusja nie ma sensu. Nie uzyskasz pomocy na tym forum w kierunku, o który pytasz. Zapraszam na fora przeznaczone diecie Dukana i wszystkim co z nią związane.
2

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Koniec redukcji

Wiecej