SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena i ulepszenie elementów diety proteinowej (Dukan).

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3141

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Polecam przemyśleć swoje postępowanie zamin nie będzie za późo. Dobrze, że trafiłeś tutaj. Kwestia tego, czy wyciągniesz odpowiednie wnioski i zaczniejsz jeść normalnie. Obecne odżywianie to prosta droga do sporych problemów zdrowotnych.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7068
Wiecie, że to nie jest zdrowa dieta, to wiem. Nie bez powodu te witaminy i omegi. Bez tego, jest to proszenie się o problemy. Niestety, nie uwzględnia tłuszczy i tu nic nie wymyślę. Jednak ta dieta, to świetny spalacz tłuszczu w krótkim czasie i łatwym kosztem - można sporo jeść. Chociaż mi osobiście, akurat się nie chce. Planuję być na tej diecie przez 3 miesiące.

Wbrew temu co piszcie, Wasze wypowiedzi nie są merytoryczne. Nie, bo nie. To poproszę o odpowiedź dlaczego i jak zniwelować negatywne elementy diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12172 Napisanych postów 22009 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627436
Mamy Ci wytłumaczyć dlaczego głodówka jest niezdrowa? Dlaczego pozbawienie organizmu jednego z ważnych składników odżywczych (tłuszcz) jest niezdrowe? Dlaczego nadmiar białka w diecie jest niezdrowy? Mam zacząć od definicji słowa "niezdrowy"? Naprawdę nie wiem od czego zacząć aby było merytorycznie... Od tabliczki mnożenia? To chyba takie podstawy własnie..
Wprowadź zasady racjonalnego odżywiania, naucz się ich i zmień styl życia. Żadne Dukany nie bedą Ci wiecej potrzebne - gdybyś to zrobił zamiast pierwszego eksperymentu z Dukanem - nie byłoby Ciebie tutaj na forum z tym problemem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
Hallkell
To poproszę o odpowiedź dlaczego i jak zniwelować negatywne elementy diety.


nie da sie zniwelowac negatywnych elementow tej diety, poniewaz cala dieta jest zla, w zwiazku z tym trzeba cala zniwelowac
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Hallkell
Anubis84, myślę, że dietę raczej powinno się oceniać od strony zdrowotnej i jej skuteczności, a nie mody.

2018-06-11

Dlatego dieta odpada, każda dieta będzie skuteczna na tak niskim zapotrzebowaniu, jednak w dłuższej perspektywie czasowej nie jest optymalny wybór, szczególnie dla zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Wszystko już zostało napisane, niemniej mam wrażenie jakby autor mimo wszystko i tak wiedział swoje więc ciężko będzie wyperswadować jak negatywny wpływ na organizm będzie miała ta dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7068
Dodałem trochę tłuszczy i kilogramy nadal tak samo lecą w dół. Nawet mam obawy, czy nie za szybko chudnę. Mam pytanie o trening siłowy. Planuję usystematyzować ten trening. Obecnie jest bardzo amatorsko-chaotyczny. Poza plankiem może. Zdecydowałem sie na trening domatora. Tylko ma pytanie. Jak jestem na redukcji z takim radykalnym deficytem kalorii i tłuszczy, to czy mam szanse zbudować jakąś masę mięśniową? Czy może lepiej na razie sobie to odpuśći i jak będę miał docelowe 70kg i zbije sadło, to dopiero wtedy się za to brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Ty sobie żartujesz tutaj? Stosujesz głodówkę, źle trenujesz i pytasz czy jeszcze zbudujesz mięśnie? W tym temacie wszystko zostało wyjaśnione.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
U autora brak podstawowej wiedzy nawet takiej ze do budowania miesnia potrzebna jest nadwyzka kaloryczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7068
Po prostu wynika to z mojej niewiedzy w tym zakresie. Rozumiem, że przy deficycie kalorycznym i ze źle zbalansowaną dietą nie ma szans by zbudować mięsień.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Koniec redukcji

Następny temat

Masa kierowca zawodowy. Czy tak zdrowo?

WHEY premium