SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena i porady :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 18 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1153
Witam mam 17 lat 67 kg i 170cm wzrostu.Od ok.5 miesięcy ćwiczę regularnie na siłowni i uprawiam sporty walki.Mam pytanie czy mógłby ktoś ocenić moją klatkę piersiową bo nwm czy czasem nie mam ginekomastii :/




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Oczywiście w przypadku dopingu jest taka możliwość i to pytanie może być jak najbardziej zasadne ale nie widzę specjalnie po co tam białko wplatać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 4 lata Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1699
Na pierwszym zdjęciu mógłbym pomyśleć, że to kobiece piersi. Moim zdaniem ginekomastii nie masz, nie stwierdzam jej po zdjęciach.

Masz może jakieś objawy tej rzekomej ginekomastii, jakiś ból, dyskomfort. Stosujesz jakieś białko lub inne produkty ćwicząc?


Zmieniony przez - Czernin w dniu 2017-05-16 18:46:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 18 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1153
tylko białko, raczej mnie to nie boli tylko ten wygląd z boku taki średni wstydzę się po prostu :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Czernin
Stosujesz jakieś białko lub inne produkty ćwicząc?



Co to miałoby zmienić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 18 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1153
czy można to jakoś zmniejszyć treningiem czy coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Na to nie wygląda, moim zdaniem wygląd jest całkiem normalny. Generalnie im bardziej zredukujesz tkankę tłuszczową tym lepiej powinno się to prezentować i mięśnie podkreślone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 4 lata Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1699
BPL-G, chodzi o to, że stosując jakieś wspomagacze, hormony, które mogłyby wpłynąć na porost sutka. Stąd taka hipoteza odnośnie tematu.

Ja w wieku 11 lat miałem ginekomastię fizjologiczną. Normalną w tym wieku jak większość nastolatków.

Tomek, przejdź na redukcje jak nie podoba Ci się obecny stan. Gdybyś schudł ok. 5 kg mięśni z pewnością byś nie stracił.


Zmieniony przez - Czernin w dniu 2017-05-18 02:00:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Czernin
BPL-G, chodzi o to, że stosując jakieś wspomagacze, hormony, które mogłyby wpłynąć na porost sutka


i to miałoby mieć miejsce po odżywce białkowej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Teoretycznie jeśli ktoś jest szczególnie podatny, łyka odżywki ze sporymi ilościami mleka, może jakaś część białka sojowego wchodzi to teoretycznie mogłoby to mieć miejsce


Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2017-05-18 13:51:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Myślę że szukanie na siłę, duże ilości białka do tego sojowego, + na mleku oraz podatność na to , nawet na forum u nikogo czegoś takiego nie widziałem


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2017-05-18 22:00:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
no taak, mało prawdopodobne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worki pod oczami

Następny temat

Wyniki badań hormonalnych 21lat prosze o porade

WHEY premium