SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena diety na redukcji

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
Hej :)

Mam cichą nadzieję, że ktoś mi pomoże mimo tego że jestem recydywistką z tendencją do sinusoidy wagowej
Miałam tutaj wątek redukcyjny,wszystko szło pięknie i ładnie... Ale nie zmieniłam swojej psychiki i znowu zaczęłam żreć na potęgę, co poskutkowało wróceniem tych wszystkich kg
Przychodzę niczym córka marnotrawna, z podkulonym ogonem - prosić o pomoc w mojej diecie. Z racji że startuję z podobnej wagi to 2 miesiące temu (z tym że od miesiąca dopiero przestrzegam go bez wpadek) przyjęłam stary sprawdzony rozkład makro, ale prócz tego że zeszła mi woda, to nie chce lecieć waga i cm Proszę o ocenę diety i pomoc w eliminacji błędów/powodów stagnacji wagi. Nie wiem czy zakładać dziennik znowu

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: Isthar
WIEK: 24lata
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: Miesiąc

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

Niestety patrzyłam tylko na wagę, w ostatnich 2 tyg zmierzyłam się i mniej więcej cm stoją w miejscu. Waga po pierwszym tyg siłowni spadła o 1,2kg a potem co tydzień była taka sama czyli 90,7kg


WAGA CIAŁA: 90,7
WZROST: 175cm
OBWÓD RAMIENIA: 34
OBWÓD ŁYDKI: 39
OBWÓD UDA: 65,5
OBWÓD BIODER: 115,5
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 104
OBWÓD TALI 86
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 100

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING? ---> Schudnąć wstępnie do wagi 70kg

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: migrena, torbiele różnych narządów
PRZEBYTE KONTUZJE: obie kostki skręcone po kilka razy
WADY POSTAWY: nic mi nie wiadomo na ten temat
ALERGIE: na pióra,na grzyby,na pleśń
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: -
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? --> nie
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? --> nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? --> nie,chyba że jak mam migrenę to przeciwbólowe

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: białko od czasu do czasu
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) : na początku głodówkowa (1000-1200kcal) potem trafiłam tutaj na forum i z dietą zbilansowaną 1800kcal 100b 80t i reszta ww schudłam bodajże w 10 miesięcy 20kg, potem przytyłam, miałam fazę 4 miesięczną z weganizmem, potem odwaliło mi coś i przez 6 dni byłam na Dąbrowskiej, a teraz od miesiąca trzymam się starego makro ww

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - zrzut kilku dni z dziennika żywieniowego na www.potreningu.pl?

CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ? ---> moim zdaniem stoję w miejscu

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - podaj nazwy ćwiczeń, ilość serii, ilość powtórzeń w seriach, obciążenia w kolejnych seriach

Od miesiąca chodzę 3-4x w tyg na siłownię, ćwiczę 30min cardio --> jeden obwód ćwiczeń siłowych na maszynach (niestety nie mam wybranych treningów,po prostu wybieram po 3 ćwiczenia na każdą partię ciała po 3 serie z obciążeniem takim, aby ostatnie powtórzenia szły ciężko) --> 10-15 minut cardio

ZDJĘCIA
Usunę zdjęcia jak już nie będą potrzebne
w pozycji neutralnej przodem, bokiem i tylem.

































Zmieniony przez - Isthar w dniu 2017-03-28 16:07:39

Zmieniony przez - Isthar w dniu 2017-03-28 16:09:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Piszesz że nieregularnie miesiączkujesz - więc te Twoje akrtobacje żywieniowe pewnie już zdążyły namieszać Ci w hormonach. Warto by było to sprawdzić. Poza tym przydałby się stały trening - najlepiej FBW - którego byś się trzymała i w którym starałabyś się o progresję. Bo machanie ot tak robiąc przypadkowe ćwiczenia na przypadkowych obciążeniach - to nic dobrego.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
nightingal
Piszesz że nieregularnie miesiączkujesz - więc te Twoje akrtobacje żywieniowe pewnie już zdążyły namieszać Ci w hormonach. Warto by było to sprawdzić. Poza tym przydałby się stały trening - najlepiej FBW - którego byś się trzymała i w którym starałabyś się o progresję. Bo machanie ot tak robiąc przypadkowe ćwiczenia na przypadkowych obciążeniach - to nic dobrego.


Miesiączkuję nieregularnie odkąd w ogóle mam tę miesiączkę Ale jak trzymam miskę to ta miesiączka wypada częściej, to prawda.
A czy trening stały, ale na maszynach z budowaniem progresu wystarczy czy trzeba koniecznie wolne ciężary?
Dziwię się, że choćby cardio nie "pomaga". Te akrobacje dietetyczne pewnie powodem, zastanawiam się co zmienić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
ah co do hormonów i mojej miesiaczki dodam jeszcze że jestem pod stałą opieką gina, który twierdzi że nie mam o co się martwić i że to przez stres, jak urodzę to minie (czego nie planuję)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Ishtar, wolne ciezary lepiej bo tu chodzi o poprawny wzorzec ruchowy, ktorego maszyna Ci nigdy nie da. Brak @ jest problemem i jest sie czym martwic bo zonacza, ze ogranizm cos zatrzymal i byl ku temu powod. Gin mojej kumpeli wsadzil ja na jekies maskaryczne leki i laska mi mdlala normalnie, woda zatrzymana, problem ze wszystkim i jeszcze schizy psychiczne. Zeszla z lekow, nawet z luteiny, zaczela podpierac sie bardziej naturalnymi specyfikami i wyglada na to, ze sie reguluje. I dieta byla w tym pomocna. Czasem leki sa koneiczne, ale podejscie lekarzy tez czesto jest zle.Warto zebys wrocila na dobre tory. Gotuj dla siebie smacznie przede wszystkim. Dieta to nie glodowka i rezygnacja ze wszystkiego.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
Tetiszeri
Ishtar, wolne ciezary lepiej bo tu chodzi o poprawny wzorzec ruchowy, ktorego maszyna Ci nigdy nie da. Brak @ jest problemem i jest sie czym martwic bo zonacza, ze ogranizm cos zatrzymal i byl ku temu powod. Gin mojej kumpeli wsadzil ja na jekies maskaryczne leki i laska mi mdlala normalnie, woda zatrzymana, problem ze wszystkim i jeszcze schizy psychiczne. Zeszla z lekow, nawet z luteiny, zaczela podpierac sie bardziej naturalnymi specyfikami i wyglada na to, ze sie reguluje. I dieta byla w tym pomocna. Czasem leki sa koneiczne, ale podejscie lekarzy tez czesto jest zle.Warto zebys wrocila na dobre tory. Gotuj dla siebie smacznie przede wszystkim. Dieta to nie glodowka i rezygnacja ze wszystkiego.


Pierwszym razem jak tu trafiłam to tez nie miałam @ , ale po wprowadzeniu diety powróciło :) Teraz znowu zniknęło bo przytyłam po ra zkolejny U mnie wystarcza dieta więc cierpliwie czekać będę. Gotuję smacznie, pamiętam większość przykazań z poprzedniej redukcji, jedynie wiem ze muszę nabiał jeszcze bardziej ograniczyć
Ja utnę 100kcal z węgli to będzie dobrze? Może na razie tylko w dni nietreningowe te 100 mniej a w treningowe mój standard.
W takim razie spróbuję ogarnąć wolne ciężary
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy ocenie rozpiski diety redukcyjnej

Następny temat

Dieta dla kobiety do sprawdzenia, podpowiedz? Okres!

WHEY premium