SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena diety na masę dla kobiety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1427

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Płeć

K

Cel

sucha masa mięśniowa

Waga

61

Wzrost

169

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

-

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

-

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

basen, zumba, siłownia

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

redukcyjna

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 304
Proszę o ocenę diety na masę. Od kilku tygodni byłam na redukcji podczas której udało mi się zrzucić ok 7kg, redukcję kończyłam na 1700 kalorii. Teraz chcę zacząć budować suchą masę mięśniową zaczynając od "0" kalorycznego i stopniowo dodając kalorii. Czy kalorie jak i rozkład makroskładników jest odpowiedni ?










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Napewno chcesz budować mase ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Szczerze? Po obejrzeniu tych zdjęc pomyślałam, że to zdjęcia sprzed redukcji. Dieta jest kiepska, bo tylko ten środkowy posiłek nie jest oparty na przetworzonej żywności, chociaz do ideału mu daleko. I to nie ze względu na ziemniaki, tylko standardowe chude mieso podlane olejem kokosowym, abstrah**ąc od tego, jak się je ziemniaki z kasza, ale to rzecz gustu.



Zmieniony przez - deja vu w dniu 2017-06-15 12:03:49

Zmieniony przez - deja vu w dniu 2017-06-15 12:05:10

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 304
to tylko przykładowy dzień diety, kasza i ziemniaki są po prostu rozłożone na dwa posiłki, mięsa zamieniam na jakie tylko się da, i w każdym posiłku są jarzyny. Wydawało mi się, że jak dołożę trochę mięśni to sylwetka się porawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Sylwetka sie poprawi, jak się zmieni stosunek mięsni do tłuszczu. Jak przy tym poziomie bf dasz nadwyżkę kaloryczną, to się zalejesz. Ewentualnie pozostaje praca na bilansie zerowym, skoro jesteś po redukcji to trzeba dac ciału odpocząć. Osobiście to bym tu jeszcze sporo poredukowała. A co do diety - w pierwszym posiłku - mąka i to niemało. W trzecim 150 g chleba.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 304
A jak by od tego bilansu odjąć 300 kalorii i na tym redukować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
2000kcal to taki rozsądny pułap, potrzymałabym go ze 2-3 tygodnie, żeby od redukcji odpocząc i zobaczyć jak ciało reaguje. Zdecydowanie przyciałabym tłuszcze, do 1 g na kg masy ciała, poza tym niezależnie od bilansu 40 g oleju kokosowego dziennie to za dużo moim zdaniem. Przy tłuszczach też wazne jest urozmaicenie i zachowanie proporcji kwasów tłuszczowych.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 304
Ok zastosuje się do tych porad. A po tych 3 tyg do ilu było by dobrze uciąć kalorie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ech.. Po trzech tygodniach zobaczysz co się dzieje.. Moze się okazać, ze na tym bilansie, jei poprawisz jakość jedzenia tez będą spadki. Wtedy nic nie zmieniasz, nie ma potrzeby. Ewentualnie trochę podnosisz aktywność, dodając np interwały. Cięcie kcal to ostateczność. Jesli trzeba będzie utnij ze 300. I potem cyklicznie - są spadki, nic nie zmieniasz, jak nie ma, dodajesz aktywnosc. Potem znowu wchodzisz na bilans zerowy, odpoczywasz. Tu się nie da wszystkiego teoretycznie zaplanowac, z kalendarzem i kalkulatorem. Obserwujesz - reagujesz. Powodzenia.


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2017-06-15 13:28:08

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki masy

Następny temat

Dieta do oceny, zastrzyk kalorii potem lekkie schodzenie

WHEY premium