SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena diety i treningu na redukcję tkanki tłuszczowej, kondycje i siłe

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2626

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

15

Waga

67

Wzrost

172

Stan zdrowia

Mam chore serce przez co nie ćwiczę na WF, aczkolwiek jest to tylko zabezpieczenie lekarzy w razie czego. Wada jest łagodna i uprawiać sporty mogę, aczkolwiek z umiarem.

Preferowane formy aktywności fizycznej

Jazda na rowerze stacjonarnym, bieganie

Cel/problem/opis

Chciałbym zrzucić tkankę tłuszczową, nabrać kondycji i siły.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66
Na początek chciałem zacząć z tym treningiem. I teraz nie wiem czy stosować tylko to, czy dorzucić do tego jazdę na rowerze/bieganie i jakieś podnoszenie hantli(jeśli tak to w jakie dni biorąc pod uwagę że ćwiczenia wykonywać będę w pon/śr/pią). Do tego chciałem zacząć stosować jakąś łagodną dietę skupiającą się na jedzeniu mniejszych ilości tego, co jadłem dotąd.







Wiem że są tylko 4 posiłki, ale moja mam codziennie robi różne zupy, więc możecie dodać ją jako 5 posiłek (nie mogłem znaleźć żadnej zupy w tej tabeli)

Co o tym myślicie? Może być?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O mój boże, chcesz zrobić sobie własny:
???
Uzupełnij tyle ile potrzebujesz białka,węgli i tłuszczy bo się tylko rozchorujesz !
Kcal ucinamy o max 500-700kcal czyli max utnij do:
2000kcal!!
Poczytaj wszystko z ODŻYWIANIE
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html

@edit
O cholera, teraz przeczytałem jeszcze, że masz niedowagę
I jeśli uważasz, że banan lub ryż to posiłek to... no własnie, to musisz dużo czytać mój link.

Zmieniony przez - chackudd w dniu 2012-06-10 20:50:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66
Oj naczytałem się w internecie że trzeba się mieścić w 1000kg...chudy to ja na 100% nie jestem, może i brzucha nie mam prawie wcale, ale boki to są już pokaźnych rozmiarów (i nie idzie ich zrzucić). Czyli mam dostarczać wszystkie białka, węgle itp. tak jak jest napisane, tylko kcal ograniczyć o 500-700? To mam jeszcze pytanie. Znacie jakieś ćwiczenia na redukcję boków męskich? I co z tym treningiem...w porządku? Mam dodać bieganie itp.? I kiedy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma białka w 1 posiłku, racje głodowe a teoria o 1000 kaloriach jest za przeproszeniem wzięta z dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66
no okej, czyli w każdym posiłku ma być białko? I jak z pozostałymi rzeczami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 660
qwertyu
no okej, czyli w każdym posiłku ma być białko? I jak z pozostałymi rzeczami?


tak w każdym posiłku około 30g białka, reszta to zależy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
niekoniecznie musi byc te 30g bialka w kazdym posilku, ale faktycznie dobrze jak w kazdym cos tego bialka sie znajduje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kupowal ktos diete i plan treningowy na potreningu.pl ?

Następny temat

Plan Treningowy

WHEY premium