SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena diety ( w końcu! )

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4118
Cześć ;) Chciałbym Was prosić o pomoc w sprawie diety.
Zdjęcie sylwetki (mile widziane): w załączniku
Wiek : 18
Waga : 91
Wzrost : 194
Staż treningowy: regularnie prawie pół roku, wcześniej miałem jakieś krótkie epizody z siłownią
Obwód pasa : koło 90 będzie :(
Obwód klaty: 105-106
Obwód uda: 59
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): czasem jakiś rowerek albo rolki, ale nie regularnie :) i wf w szkole - 3 godziny w tygodniu
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : nie ma
Stan zdrowia: raczej git
Preferowane formy aktywności fizycznej: wszystko, ostatnio złapałem zajawkę na kalistenikę
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : witaminki :D
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: oj moje odżywianie było tragiczne, w sumie dalej jest, jem raczej byle co, cud że mnie bardziej nie zalało
Wrażliwość na stymulanty: chyba nie
Możliwosci finansowe: raczej bez problemowo
Cel/problem/opis: Chcę przybrać na masie - bo mimo że ważę nie tak mało, to wyglądam jak szczypior, cel mam żeby dojść do 40 w bicu ( ale mięśnia, a nie tłuszczu ) i generalnie chciałbym mieć estetyczną, SMUKŁĄ, wysportowaną sylwetkę... Chciałbym się poradzić Was w sprawie diety, którą wklejam oczywiście poniżej - czy jest dobra, co zmienić itd. Jeśli chodzi o gainer w diecie - wiem że na jego miejscu mógłby być pełnowartościowy posiłek, ale naprawdę nie mam tyle czasu żeby siedzieć w kuchni i gotować, więc wydaje mi sie ze to jest jedyna opcja. Pozdrawiam








Zmieniony przez - Onthor w dniu 2017-05-08 16:43:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Średnio to wygląda, sporo glutenu

Gainer już kupiłeś czy jeszcze nie, bo jeśli nie to można coś wykombinować zamiast.

Licz to inaczej, kurczak nie ma tyle fatu, wlicz mięso + olej na którym smażysz osobno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
gainera zostaw na okres potreningowy
do szkoły polecam omleta
dużo bułek, rano mozesz zastapic platkami owsianymi
brak warzyw? oraz unikaj gotowych sosów ze sloików


Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2017-05-08 18:29:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4118
warzywa możliwie do każdego posiłku, ale nie wliczam. omlet hmm jajka na sniadanie i do szkoły nie wiem czy po 3 dniach nie miałbym dość :D poszukam jakiegoś innego zamiennika, ale no czas mam ograniczony żeby coś pichcić. gainera nie kupiłem jeszcze, jedynie co mam to białko i kreatynę ( której jeszcze nie jem ). okej wyglada to tak, posiłek o 19 to zwykłe chilli con carne, dla mnie to wygodne danie bo moge ugotowac wiecej i bedzie sobie czekało :D dziwnie dużo kalorii wyszło, nie wiem czy gramatury nie pomieszałem, ale chyba nie - jeszcze będę to analizował. Jak teraz to wygląda?






Zmieniony przez - Onthor w dniu 2017-05-08 18:47:32

Zmieniony przez - Onthor w dniu 2017-05-08 19:07:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
białko przytnij do 200g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4118
a teraz?





Zmieniony przez - Onthor w dniu 2017-05-08 22:20:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ten gainer troche wadzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4118
Eh no to może gainer po treningu a w szkole to samo co na śniadanie ? Zrobię więcej rano zapakuje i będzie elegancko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Po co masz ten gainer na siłe, zastąp go posiłkiem i tyle. Z takim makro zrobisz bardziej wartościowy omlet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Zawsze lepiej dostarczać kalorie z pożywienia niz z odzywki , gainer to jedynie bezposrednio po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Onthor
Eh no to może gainer po treningu a w szkole to samo co na śniadanie ? Zrobię więcej rano zapakuje i będzie elegancko ?


na pewno bedzie to lepsze rozwiazanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból głowy przy wykonywaniu brzuszków i pompek

Następny temat

Ocena diety

Wiecej