SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena diety - redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3084

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Płeć

Mężczyzna

Cel

Redukcja

Waga

84

Wzrost

190

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

20%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uczelnia

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

3xFBW

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

low carb

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Odniosłam się tylko do kaloryczności.

W pierwszym posiłku - brak białka.

Nie jesz mięsa? Bo tu 3 razy ryba. Ryby są dobre, ale wszystko z rozsądkiem, a już ryby wędzone to raczej jako urozmaicenie, a nie baza diety.

Ograniczyłabym tez trochę nabiał, a dorzuciła jajka.
2

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2707
W 1 dzienniku dałem mięso ale chciałem zrobić jeden dzień tylko na rybach.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Wędliny, czy suszone owoce lepiej zamienić na mięso i świeże owoce. Możesz wkleić jeszcze kilka innych dni.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2707
Zmniejszyłem do 4 posiłków dziennie bo przy 5 jestem strasznie zapchany. Wędliny używam głównie do jajecznicy, znacie jakieś zamienniki?




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Znamy. Np. pieczona szynka, schab, pierś, karkówka, czy inne rodzaje mięs. Mięso kupuj w całości i miel w domu lub daj do zmielenia w sklepie. Byle nie gotowe mielone.
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w diecie redukcyjnej

Następny temat

Ektomorfik na budowie - dieta pomocy

WHEY premium