SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Ocena diety

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 23
Płeć Mężczyzna
Cel Zbudowanie mięśni - plecy, klatka, barki oraz ręce
Waga 93
Wzrost 180
Poziom bf (zdjęcie poglądowe) ~25-26%
Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?) Praca, uczelnia. Treningi między 16-22.
Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni) W zimie narciarstwo, wspinaczka. Staż nieduży (kiedyś oraz teraz od półtora miesiąca regularnie). Siłownia w pełni wyposażona.
Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie Brak.
Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie) Brak problemów zdrowotnych.
Stosowana lub planowana suplementacja W planach białko + monohydrat.
Wysłana -
To dobrze, czasem zdjęcia nie są w stanie odzwierciedlić rzeczywistości
Wysłana -
Pomiarów z początków treningów niestety nie mam :(
Pierwszy pomiar zrobiłem początkiem bieżącego roku, kolejny początkiem lutego i aktualne wymiary są identyczne jak poprzednio za wyjątkiem pasa - tam -1cm na obwodzie...
Aczkolwiek końcówka stycznia i luty to nie był okres super trzymania diety, dużo stresu na uczelni, wyjazd na ferie, %%% itp..
Wysłana -
Chcę też teraz troszkę bardziej rygorystycznie trzymać dietę na niższym bilansie kalorycznym - ~2600-2700 kcal
Wysłana -
Skup się więc na bardziej dokładnym trzymaniu diety i dokonywaniu pomiarów obwodów ciała co 2 tygodnie rano na czczo.
Wysłana -
Tak zrobię, przez ostanie pół roku pracowałem i studiowałem i ciężko z czasem było, teraz z racji dużego natłoku zajęć z pracy muszę zrezygnować więc i będzie czas na trzymanie diety. A z pomiarami będę faktycznie prowadził dziennik co 2 tygodnie na czczo rano. Pierwsze pomiary już są :)
Wysłana -
No to powodzenia
Wysłana -
Zgodnie z obietnicą, 2 tygodnie minęły, pomiary na czczo:
pas: -1,5cm
klatka: -1,5cm
udo: -0,5cm
biecps: -0,5cm
łydka: bez zmian
Waga jakiś kilogram w dół

Zmieniony przez - Maćko94 w dniu 2018-03-12 10:56:24
Wysłana -
Pomiary na plus.
Wysłana -
Ładny spadek obwodu w pasie. Oby tak dalej.
Strona 5 z 5
Dodaj odpowiedź