SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4433

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Płeć

Mężczyzna

Cel

Zbudowanie mięśni - plecy, klatka, barki oraz ręce

Waga

93

Wzrost

180

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

~25-26%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca, uczelnia. Treningi między 16-22.

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

W zimie narciarstwo, wspinaczka. Staż nieduży (kiedyś oraz teraz od półtora miesiąca regularnie). Siłownia w pełni wyposażona.

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Brak.

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Brak problemów zdrowotnych.

Stosowana lub planowana suplementacja

W planach białko + monohydrat.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
To dobrze, czasem zdjęcia nie są w stanie odzwierciedlić rzeczywistości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1210
Pomiarów z początków treningów niestety nie mam :(
Pierwszy pomiar zrobiłem początkiem bieżącego roku, kolejny początkiem lutego i aktualne wymiary są identyczne jak poprzednio za wyjątkiem pasa - tam -1cm na obwodzie...
Aczkolwiek końcówka stycznia i luty to nie był okres super trzymania diety, dużo stresu na uczelni, wyjazd na ferie, %%% itp..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1210
Chcę też teraz troszkę bardziej rygorystycznie trzymać dietę na niższym bilansie kalorycznym - ~2600-2700 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Skup się więc na bardziej dokładnym trzymaniu diety i dokonywaniu pomiarów obwodów ciała co 2 tygodnie rano na czczo.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1210
Tak zrobię, przez ostanie pół roku pracowałem i studiowałem i ciężko z czasem było, teraz z racji dużego natłoku zajęć z pracy muszę zrezygnować więc i będzie czas na trzymanie diety. A z pomiarami będę faktycznie prowadził dziennik co 2 tygodnie na czczo rano. Pierwsze pomiary już są :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
No to powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1210
Zgodnie z obietnicą, 2 tygodnie minęły, pomiary na czczo:
pas: -1,5cm
klatka: -1,5cm
udo: -0,5cm
biecps: -0,5cm
łydka: bez zmian
Waga jakiś kilogram w dół


Zmieniony przez - Maćko94 w dniu 2018-03-12 10:56:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Pomiary na plus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Ładny spadek obwodu w pasie. Oby tak dalej.
2

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chęć uzyskania wiedzy dla początkującego

Następny temat

Pomoc w okresleniu bf

WHEY premium